دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹

دفتر شمیرانات مرکز مشاوره دانشجویان افتتاح شد

ارائه خدمات مشاوره به دانشجویان دانشگاه مضاعف می شود

گزارش تصویری افتتاح دفتر مرکر مشاوره دانشجویان در مرکز بهداشت شمیرانات _ 11 آذر 98 _ عکس مسعود آقایی

دفتر مرکز مشاوره دانشجویان علوم پزشکی شهیدبهشتی با حضور معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، رئیس مرکز مشاوره دانشجویان، مدیران حوزه معاونت، معاونین دانشجویی و فرهنگی دانشکده‌ها و همتایاران مشاور دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، در مرکز بهداشت شمیرانات افتتاح شد.

به گزارش مفدا بهشتی، در این برنامه که در دوشنبه ۱۱ آذر ماه برگزار شد، مسوولین مرکز بهداشت شمیرانات ضمن استقبال از همکاری مشترک در ارائه خدمات بهداشت جسم و روان به دانشجویان دانشگاه از حضور تیم مرکز مشاوره دانشجویان در این مرکز استقبال کردند.

در این برنامه "دکتر خدادوست" معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، نوری رئیس مرکز مشاوره دانشجویان، مدیران حوزه معاونت، معاونین دانشجویی و فرهنگی دانشکده‌ها و همتایاران مشاور دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی حضور داشتند.

دکتر خدادوست ضمن مهم دانستن سلامت جسم و روان دانشجویان دانشگاه به عنوان همکاران آینده نظام سلامت کشور، اظهار کرد: این معاونت در راستای حمایت از ابعاد مختلف حوزه سلامت دانشجویان از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند.

وی ضمن فرخنده برشمردن این اتفاق بیان کرد: مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در تمامی دانشگاه‌های وزارت بهداشت سرآمد است و ما امیدواریم در دانشگاه نیز با تأثیرات مثبت خود، اثرگذاری‌های شایان توجهی داشته باشد.

شایان ذکر است، بنا بر اعلام رئیس مرکز مشاوره، این دفتر روزهای شنبه و دوشنبه خدمات حوزه روانشناسی و مشاوره را به مراجعه کنندگان ارائه می‌دهد. وی همچنین اظهار کرد: اختصاص این دفتر به مرکز مشاوره دانشجویان، با همکاری و حمایت معاون امور بهداشتی دانشگاه جناب آقای دکتر بهادری و همراهی دکتر عموزاده سرپرست شبکه بهداشت شمیرانات انجام شده است.

گفتنی است، در خاتمه این برنامه دفتر مرکز مشاوره مستقر در مرکز بهداشت شمیرانات با حضور مسوولین حاضر افتتاح شد.

خبرنگار: آهو ضرغامی

کارشناس روابط عمومی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.