دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶

به همت شورای انضباطی دانشگاه؛

۵۰ دانشجوی خارجی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با قوانین و مقررات دانشگاهی آشنا شدند

دانشجوبان خارجی

با توجه به ضرورت آشنایی دانشجویان با قوانین آموزشی و انضباطی و اطلاع از حقوق شهروندی، دانشجویان خارجی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با قوانین و مقررات دانشگاهی حوزه وزارت بهداشت آشنا شدند.

به گزارش مفدا ارومیه؛ "حسین مظاهری" دبیر شورای انضباطی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه گفت: این کارگاه در راستای اجرای دستورالعمل ابلاغی شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز شنبه نهم آذرماه در سالن جلسات معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار شد و مورد استقبال حاضران قرار گرفت.

مظاهری با اشاره به ضرورت آشنایی افراد با  قوانین آموزشی و انضباطی برای اطلاع از حقوق شهروندی هر فرد است، بیان کرد: برای شناخت بهتر  دانشجویان جدیدالورود با قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی و این دانشگاه، کارگاه با حضور ۵۰  نفری دانشجویان در سالن جلسات معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار گردید.

دبیرشورای انضباطی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه این کارگاه‌ها با هدف افزایش سطح آگاهی دانشجویان و کاهش سطح تخلفات در زمان تحصیل برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه نگاه درست به حوزه دانشگاه توسط دانشجو، پیش زمینه رعایت قوانین است، تصریح کرد: با فرهنگ سازی و ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز دانشجویان، می‌توان انتظار رعایت عین  قانون را داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.