دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۲

در هفته فرهنگی دانشگاه رخ داد؛

برگزاری کارگاه تدوین به همت کانون فیلم

کارگاه تدوین

از سری برنامه‌های هفته فرهنگی دانشگاه، کارگاه تدوین فیلم با آموزش مقدمات تدوین توسط رضا باکمال با حضور دانشجویان علاقه مند در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

به گزارش مفدا تبریز، کارگاه تدوین به همت کانون فیلم دانشگاه علوم پزشکی تبریز و با حضور دانشجویان در کلاس ۱۰ دانشکده بهداشت برگزار شد.

رضا باکمال، دبیر کانون فیلم در گفت و گو با مفدا تبریز گفت: در این کارگاه که با حضور حدود۲۰ نفر از دانشجویان دانشگاه برگزارشد، آموزش مقدمات تدوین با استفاده از نرم افزار Adobe Primiere pro برای شرکت کنندگان ارائه گردید. 

وی کات زدن، تغییر سرعت و حذف آهنگ و صدا را اصول اولیه تدوین دانست و بیان داشت: اصول اولیه تدوین از ذهن انسان برمی‌آید و افکت گذاری و سایر کارهایی که درتدوین صورت می‌گیرد، جزء مراحل بعدی تدوین است.

رضا باکمال که مدرسی این کارگاه را بر عهده داشت، با بیان اینکه جلسه بعدی کارگاه در روز پنجشنبه، چهاردهم آذر ماه  برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: در جلسه بعدی ضمن تمرین مباحث امروز، پرده سبز و پروژه آماده را نیز کار خواهیم کرد.

وی هم چنین از برگزاری دوره پیشرفته تدوین و دوره فیلم‌سازی در آینده نزدیک خبرداد و افزود: در کانون فیلم از هر ایده و طرح خوب مرتبط با فیلم‌سازی حمایت می‌کنیم و آموزش‌های لازم را به علاقه‌مندان ارائه خواهیم داد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.