چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۰

مسئول رفاه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایلام اعلام کرد:

پرداخت وام‌های دانشجویی تحصیلی، مسکن، ضروری و عتبات

246

مسئول رفاه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایلام از پرداخت وام‌های دانشجویی در مقاطع عادی تحصیلی، مسکن، عتبات، ضروری خبر داد.

به گزارش مفدا ایلام، مسئول رفاه دانشجویان دانشگاه گفت: وام‌های دانشجویی تحصیلی، مسکن، عتبات، ضروری و ودیعه مسکن پرداخت شد.

محمدباقر بابایی ادامه داد: وام‌های تحصیلی در نیم‌سال اول براساس ضوابط صندوق رفاه دانشجویان به تمامی مقاطع تحصیلی پرداخت می‌گردد که در این نیم‌سال، این وام به مبلغ ۵ میلیارد و ۵۴۸ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به حساب ۸۵۸ نفر واریز شد.

بابایی با اشاره به مبالغ پرداخت شده، عنوان داشت: وام مسکن شامل وام مسکن، ودیعه مسکن عادی و ودیعه مسکن تکمیلی می‌باشد که وام مسکن به مبلغ ۲۴۹ میلیون و ۷۵ هزار ریال به حساب ۲۷ نفر، وام ودیعه مسکن عادی به مبلغ ۵۴۸ میلیون ریال به حساب ۶ نفر و وام ودیعه مسکن تکمیلی به مبلغ ۲۴۰ میلیون ریال به حساب ۲ نفر از دانشجویان پرداخت گردید.

وی افزود: علاوه بر وام‌های مسکن و تحصیلی، وام‌های ضروری که شامل وام ضروری عتبات، وام ضروری دو برابر و وام ضروری عادی می‌باشد نیز به حساب دانشجویانی که مشمول شرایط و ضوابط صندوق رفاه می‌باشند تعلق گرفت که وام عتبات به مبلغ ۱۶۱ میلیون ریال و به تعداد ۲۳ نفر، وام ضروری عادی به مبلغ ۷۳۲ میلیون ریال به تعداد ۱۲۲ نفر و وام ضروری دو برابر به مبلغ ۳۰ میلیون ریال به تعداد ۲ نفر پرداخت شد.

وی در پایان اظهار داشت: مابقی مقاطع وام‌های پرداختی در حال دسته‌بندی و جمع آوری مدارک دانشجویان می‌باشد که در صورت تکمیل مدارک در اسرع وقت پرداخت خواهند شد.

تنظیم: زهرا شاولی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.