شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۹

۱۶ آذر ماه؛

پیام تبریک مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به مناسبت روز دانشجو

۱۱

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه فرارسیدن ۱۶ آذر و روز دانشجو را به دانشجویان تبریک گفت.

به گزارش مفدا کرمانشاه متن پیام ایشان به شرح زیر می باشد:

 روز دانشجو، روز تأکید بر نقش بی مانند مجاهدت در راه کسب علم و دانش، در کنار تقویت ایمان معنوی و بصیرت سیاسی، در راه پیشرفت مادی و معنوی کشور است.
 دانشجوی آگاه، الگوی تمام‌نما و چشم بینای یک ملت است که می‌بایست نسبت به همه رویدادهای جامعه خود حساس و مسئولیت‌پذیر باشد.
 مسلما پررنگ‌تر شدن نقش جوانان در عرصه تصمیم‌گیری و تقویت بنیه علمی کشور، آینده ایران اسلامی را تضمین خواهد کرد."

روز دانشجو فرصتی ارزشمند برای بازنگری هویت انقلابی دانشجویان ایران اسلامی است. دانشجویانی که با آگاهی و بصیرت دینی و انقلابی خط سرخ شهادت را در مبارزه با استکبار و ظلم سرلوحه خود قرار داده اند و به برکت خون همین شهدا و دیگر شهدای دانشجو، این روز نماد نقش اراده دانشگاه و دانشجویان بر سرنوشت کشورمان ایران عزیز گردید.

ایشان با اشاره به اینکه تمام تلاش مسئولان دانشگاهی به ویژه حوزه مدیریت دانشجویی در راستای جلب رضایت دانشجویان عزیز معطوف گردیده است، اظهار داشت: این مدیریت، ارتباط نزدیک و چند جانبه ای با قشر دانشجو داشته و در حقیقت اصلی ترین نیازهای دانشجو در دانشگاه از این حوزه مطالبه می شود. بنابراین ایجاد و فراهم سازی تسهیلات رفاهی مناسب برای بهبود شرایط زندگی دانشجویان گرامی در حدود و مقررات امکانات دانشگاه از وظایف این مدیریت محسوب می شود.

وی در همین راستا بیان داشت: حوزه مدیریت دانشجویی تمام توان خود را به کار می گیرد تا با اهمیت دادن و توجه بخشیدن به خواسته های منطقی و واقعی دانشجو و احترام به آراء و نظرات آنها در چارچوب مقررات، شور و نشاط و امید را در ذهن و اندیشه آنان جاری سازد تا با یاری خداوند متعال، شاهد شکوفایی علمی و معنوی و خیزش اندیشه های نو و متعالی در بین دانشجویان عزیز و در نهایت ارتقاء سطح و تعالی نام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه باشیم.

کریمی خو در پایان اظهار داشت: اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو، این روز بزرگ را به همه دانشجویان و دانشگاهیان عزیز کشور به ویژه دانشجویان عزیز دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تبریک می گویم و امید دارم دانشجویان گرامی با بهره مندی از بیانات مقام معظم رهبری و پتانسیل ارزنده خویش با همدلی و حضوری مسئولانه در راه سربلندی و عزت جمهوری اسلامی ایران تلاش نموده و در این راه سربلند باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.