یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

پیام تبریک معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز دانشجو

دکتر فرهادی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، طی پیامی روز دانشجو را تبریک گفت.

به گزارش مفدا بوشهر، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، طی پیامی روز دانشجو را تبریک گفت.

متن این پیام بدین شرح می باشد:

۱۶ آذر هر سال زمانی است برای یادآوری این موضوع که جنبش دانشجویی در وقایع مهم تاریخی همیشه زنده، پویا و پیشرو بوده است. این روز، روزی سیاسی ست و به عنوان نمادی از ظلم ستیزی و عدالت خواهی کسانی است که با ایستادگی در برابر استکبار خون پاکشان ریخته شد.

دانشجویان فعال در عرصه های مختلف اجتماعی و سیاسی  همچون چراغی در تاریکی‌ هستند، که هم زمان ضمن آگاهی بخشی به افراد جامعه، در مسائل گوناگون  کشور هوشیارانه عکس العملی متناسب بروز داده و با نگاهی روشن، صدای مظلومان جامعه خود می شوند.

جنبش دانشجویی در تاریخ پر فراز و نشیب ایران،‌ همواره نقشی ماندگار داشته و  آن را به عنوان منشأ تغییرات بزرگ سیاسی و اجتماعی و فرهنگی می شناسیم. با این پیشینه پرافتخار ضروری است که در زمانه کنونی نیز دانشجویان فهیم، آگاه و عدالت خواه با امید و انگیزه همچنان پویا و فعال بوده و به دور از هر گونه بی تفاوتی، به رسالت مهم خود که همانا آگاهی بخشی، مبارزه با ظلم و فساد است، ادامه دهند.

اینجانب ضمن گرامی داشت ۱۶ آذر و یاد و خاطره شهیدان دانشجو در این روز مصطفی بزرگ‌نیا، احمد قندچی و آذر شریعت‌رضوی مبارزان با استبداد و استکبار و شهدای دانشجو در تمامی دوران ها به ویژه شهدای دانشجو در دوران دفاع مقدس که جان برکف برای تمامیت ارضی کشور در خط مقدم جبهه حق علیه باطل جان عزیزشان را فدا کردند، این روز را به همه دانشجویان کشور، خصوصاً دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تبریک می گویم و امیدوارم همه دانشجویان عزیز به جایگاه و تاثیر مهم خود در همه عرصه‌های مختلف واقف باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.