دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷

بیست و یکمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی

بیست و یکمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی

فعالیت های نوآورانه (توسعه ای) و پژوهش های آموزشی در کلیه مراحل (مشتمل بر آموزش مداوم)، مقاطع و رشته های علوم پزشکی در حیطه های برنامه ریزی درسی، یاددهی و یادگیری، ارزیابی دانشجو، ارزشیابی دوره و هیات علمی، یادگیری الکترونیکی، مدیریت و رهبری آموزشی، مشاوره و حمایت دانشجویی، پژوهش های آموزش علوم پزشکی می باشد.

به گزارش مفدا فسا،  بیست و یکمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی از اسفند ماه ۱۳۹۷ با تشکیل کمیته علمی همایش و برگزاری اولین جلسه کمیته علمی به شکل رسمی آغاز شد. به دنبال برگزاری موفقیت آمیز همایش بیستم در اردیبهشت ماه ۹۸ و گردآوری بازخوردهای شرکت کنندگان، دست اندرکاران و صاحب نظران، به روش های مختلف از جمله تکمیل پرسشنامه های نظرخواهی، مصاحبه های تلفنی و بازاندیشی برگزارکنندگان برنامه های مختلف، گزارش ارزشیابی همایش بیستم تدوین و مورد بررسی کمیته های علمی همایش های بیستم و بیست و یکم قرار گرفت و بر اساس آن تصمیمات لازم برای برگزاری هر چه بهتر همایش پیش رو اتخاذ شد.
هماهنگی های لازم با صاحب نظران بین المللی برای حضور یا مشارکت در همایش به عمل آمد و تا کنون حضور و مشارکت تعدادی از برجسته ترین متخصصان آموزش پزشکی در همایش قطعی شده است. هماهنگی های بیشتر در این زمینه در جریان است.

در عین حال در تلاشیم که علاوه بر حضور متخصصان بین المللی، زمینه های لازم برای حضور شرکت کنندگان بیشتری از کشورهای همسایه در همایش کشوری آموزش علوم پزشکی را فراهم کنیم. بدون شک این اقدام ضمن تقویت جایگاه آموزش پزشکی کشورمان در منطقه زمینه ساز تبادلات علمی و فرهنگی بیشتر بین جوامع آموزش علوم پزشکی کشورهای منطقه خواهد شد. با افتخار عرض می کنم که کلیه همکاران ما در کمیته برنامه ریزی و کمیته اجرایی همایش با تمام قدرت در حال تلاش هستند تا همایشی با کیفیت بهتر و محتوای کاربردی تر را برنامه ریزی و برگزار کنند.
از هم اکنون چشم به راه دیدار شما عزیزان در بیست و یکمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی که به خواست خداوند در روزهای بیست و هفتم لغایت بیست و نهم فروردین ماه ۱۳۹۹ در مرکز بین المللی همایش های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود، هستیم.


دکتر عظیم میرزازاده
دبیر بیست و یکمین همایش

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.