دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴

به مناسبت روز دانشجو؛

تریبون آزاد "لطفا سکوت نکنید" در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد

تریبون آزاد "لطفا سکوت نکنید" در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد

به همت انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو، تریبون آزادی با عنوان " لطفا سکوت نکنید" در سایت پردیس دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا بوشهر، این تریبون آزاد با عنوان " لطفا سکوت نکنید" و با حضور مدیر امور فرهنگی و کارشناسان فرهنگی دانشگاه روبروی سلف پردیس برگزار و مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت.

در این تریبون آزاد دانشجویان از مشکلات و مسائل متعدد خود در حوزه صنفی، آموزش و فرهنگی مانند: اعتراض به ساعت ورود شب دانشجویان دختر(۹ شب)، محدودیت‌های خوابگاه جهت تردد در حیاط (دانشجویان دختر) و...، روشنایی محل‌های رفت و آمد دانشجویان، چاله‌های پیاده روهای دانشگاه و آب گرفتگی آنها، کیفیت غذای سلف و عدم مشارکت دانشجویان در برنامه‌های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و...، درخواست حمایت بیشتر مسوولان دانشگاه و ... گفتند.

همچنین برخی از دانشجویان خواستار مشارکت فعال دیگر دانشجویان در حوزه‌های مختلف صنفی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و ... شدند و عدم پویایی و بی‌تفاوتی آنان در پپگیری مطالبات خود را علت اصلی حل نشدن مشکلات عنوان کردند.

گفتنی است، همزمان با این مراسم، جلسه شورای صنفی دانشجویان با رییس دانشگاه و معاون فرهنگی و دانشجویی و کادر امور دانشجویی جهت پیگیری مطالبات دانشجویان برگزار شد.

روایت تصویری این رویداد را را در اینجا ببینید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.