دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷

تشکیل دفتر ارتباط با خانواده در معاونت دانشجویی و فرهنگی

مشاوره

اولین جلسه کمیته مداخله در بحران خودکشی جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی دانشجویان" با حضور اعضاء این کمیته در دفتر معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه تشکیل شد.

به گزارش مفدای دانشگاه، در این نشست  دکتر محسن بارونی معاون دانشجویی و فرهنگی به عنوان  رئیس کمیته، رئیس اداره مشاوره دانشجویی به عنوان دبیر کمیته حضور داشتند.

 در ابتدای جلسه، رئیس کمیته، بر اهمیت تشکیل این کمیته و بررسی مسائل مختلف در خوابگاه های دانشجویی تاکید کرد.

 دکتر محسن بارونی با مطرح کردن پیشنهاد لزوم تشکیل دفتر ارتباط با خانواده در معاونت دانشجویی و فرهنگی و مداخله خانواده ها در وضعیت دانشجویان به معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، بر پیگیری این موضوع تأکید کرد.

در ادامه دکتر شکوهی مسئول حراست دانشگاه ضمن بیان اینکه این جلسات به مدت تقریبا 3 سال است که در معاونت تشکیل نشده؛ به لزوم تشکیل مکرر این جلسات و لزوم دریافت پروتکل وزارتخانه در این خصوص از طرف اداره مشاوره دانشجویی به همه اعضا حاضر در جلسه تاکید کرد.

غلام عباس نکونام مدیر دانشجویی دانشگاه نیز تخصصی کردن نیروهای حاضر در خوابگاه ها و حضور روانشناس در جمع دانشجویان را برای رفع مشکلات خوابگاه ها، ضروری دانست.

در این جلسه، تشکیل جلسات آموزشی برای دانشجویان و روانشناسان از سوی مسئولان اداره مشاوره دانشجویی دانشگاه نیز مطرح شد که مورد موافقت حاضرین قرار گرفت. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.