سه‌شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۶

با حکم وزیر بهداشت؛

سرپرست دانشکده علوم پزشکی شوشتر منصوب شد/ قدردانی از خدمات دکتر فرهاد ابول‌نژادیان

شوشتر

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی "دکتر مجتبی کلانتر" را به عنوان سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر منصوب کرد.

به گزارش مفدا، متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر مجتبی کلانتر

عضو محترم هیات علمی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر منصوب می‌شوید تا با یاری خداوند متعال و استفاده از ظرفیت‌های موجود و رعایت جوانب قانونی نسبت به انجام امور محوله اقدام لازم را انجام دهید.

ارتقای برنامه‌های جاری حوزه‌های بهداشتی، درمانی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، دانشجویی و صیانت از منابع انسانی، فیزیکی و مالی همراه با توسعه عدالت محور و شایسته سالاری در انتصابات و تکریم اعضای محترم هیات علمی و کارکنان حوزه سلامت و دانشجویان عزیز و مردم شریف مورد انتظار است.

امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام شایسته وظایف با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور  اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.

قدردانی از خدمات دکتر فرهاد ابول‌نژادیان

وزیر بهداشت همچنین در پیامی از خدمات دکتر فرهاد ابول نژادیان در مدت تصدی مسئولیت ریاست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شوشتر قدردانی کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر فرهاد ابول‌نژادیان
       
خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزیده خویش عطا می‌فرماید. بدینوسیله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته شما در مدت تصدی مسئولیت ریاست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی‌ شوشتر صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نمایم.

از خداوند متعال سلامتی، بهروزی و دوام توفیق شما را در خدمتگزاری به نظام اسلامی و مردم  شریف ایران، در مناصب و جایگاه‌های دیگر خواستارم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.