سه‌شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵

با موضوع فساد و ریشه‌های آن؛

"مناظره دانشجویی" در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد + تصاویر

مناظره دانشجویی

مناظره دانشجویی با موضوع "فساد و ریشه‌های آن"، با حضور دبیران جامعه اسلامی و انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد.

به گزارش مفدا اردبیل،‌ مناظره دانشجویی با موضوع "فساد و ریشه‌های آن" دوشنبه ۱۸ آذرماه با استقبال پرشور دانشجویان در سالن آمفی تئاتر شهیدان نوعی‌اقدم دانشگاه برگزار شد.

"فردین اسدیان"، دبیر جامعه اسلامی و "میلاد ایمانزاده" دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در این برنامه با یکدیگر مناظره کردند.

در این مناظره، دبیر انجمن اسلامی به این موضوع اشاره کرد که دستگاه‌های نظارت کننده بر فساد، ضعف دارند؛ زمانی که شورای نگهبان به نمایندگان غیراصلح صلاحیت می‌دهد و همان نمایندگان، وزیران کشور را تعیین می‌کنند، طبیعتا شرایط بهتر از این نخواهد بود.

وی در ادامه به مصادیقی از فساد سیاسی و اقتصادی در کشور اشاره کرد.

دبیر جامعه اسلامی نیز با ذکر آمار بودجه اختصاص یافته به دولت و سایر ارگان‌ها، تأکید کرد که عدم جستجوی فساد در دولت، منطقی نیست.

وی گلوگاه فساد را امضاهای طلایی و تولید پرونده‌های فساد در وزارتخانه‌ها دانست.

لازم به ذکر است، فردین اسدیان با ارائه راهکار جهت مقابله با فساد، مطالب خود را جمع بندی کرد و خواستار این شد که هدف مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی، شفافیت نمایندگان باشد؛ میلاد ایمانزاده نیز در پایان، فساد را مسئله ریشه‌ای دانست و با پاسخ به پرسش تعدادی از دانشجوها، به سخنان خود خاتمه داد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.