چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶

رقابت ۸۰ شطرنج باز در مسابقات قهرمانی شطرنج دانشجویان دختر وزارت بهداشت

مسابقات شطرنج قهرمانی دانشجویان دختر وزارت بهداشت

در مسابقات قهرمانی شطرنج دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که طی روزهای ۲۱ تا ۲۸ آذرماه در خزرآباد ساری برگزار می شود، ۸۰ شطرنج باز رقابتهای خود را به صورت سوئیسی و در ۹ دور برگزار خواهند کرد.

به گزارش مفدا، در مسابقات قهرمانی شطرنج دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که طی روزهای ۲۱ تا ۲۸ آذرماه در خزرآباد ساری برگزار می شود، ۸۰ شطرنج باز رقابتهای خود را به صورت سوئیسی و در ۹ دور برگزار خواهند کرد.

پذیرش و ورود تیم‌های شرکت کننده در این مسابقات فردا پنجشنبه ۲۱ آذرماه در خزرآباد ساری انجام خواهد شد و مراسم قرعه کشی و جدول بندی مسابقات ساعت ۱۱ صبح روز ۲۲ آذر ماه در محل برگزاری رقابت‌ها برگزار خواهد شد.

«مجتمع فرهنگی، آموزشی و ورزشی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت» واقع در خزرآباد ساری، در تدارک و آمادگی کامل برای میزبانی مسابقات شطرنج قهرمانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور است. این مسابقات از روز جمعه ۲۲ آذرماه آغاز و تا مدت هشت روز ادامه دارد.

۶ کادر فنی و اجرایی مقرر شد کار قضاوت این دوره از مسابقات را برعهده بگیرند که از این تعداد، چهار نفر داور هستند.

۲۰ دانشگاه علوم پزشکی برای حضور در این مسابقات ثبت نام کرده‌اند و حضورشان در این رقابتها قطعی شده است و مهلت ثبت نام دانشگاه‌ها برای حضور ورزشکاران در این مسابقات به پایان رسید و سامانه بسته شد.

 این مسابقات به شکل «سوئیس تیمی» و در ۹ دور برگزار خواهد شد و هر تیم متشکل از چهار بازیکن، در این رقابتها حضور خواهند یافت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.