چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۷

همدلی بیش از ۵۰۰ دانشگاهی علوم پزشکی تربت حیدریه در مراسم گرامیداشت روز دانشجو

دانشجو98

مراسم گرامیداشت روز دانشجو با شعار امید، ایستادگی و پیشرفت با حضور بیش از ۵۰۰ نفر از دانشگاهیان علوم پزشکی تربت حیدریه در سالن همایش های زنده یاد محمود کریمی دانشگاه تربت حیدریه برگزار شد.

دکتر سعیدرضا قنبری زاده رئیس دانشگاه با حضور در جمع دانشجویان گفت: شانزدهم آذرماه بیانگر آغاز جنبش های دانشجویی و حرکت های ضد استبدادی با هدف رسیدن به آرمان هایی مشترک و ایجاد تحولاتی مثبت بوده است. جنبشی فراتر از هر حزب و گروهی که تفاوت آن با سایر جنبش ها ایجاد تحول بدون قدرت طلبی و فضا سازی و تغییر به سمت منافع عمومی جامعه است.

وی دانشجویان را نماد انگیزه و عمل خواند و با اشاره به فعالیت های صورت گرفته طی یک سال گذشته در مجموعه آموزشی و فرهنگی اظهار داشت: دانشجویان قشر پیشرو و حساس نسبت به امورات جامعه بوده و نمادی از انگیزه و عمل در بین جوامع می باشند.

دکتر محمد قربانی معاون فرهنگی دانشجویی بیان کرد: دانشجویان به عنوان چشم بیدار جامعه و با توجه به شرایط موجود و اقدامات دشمنان و اعمال فشارهای حداکثری بایستی از تمام قدرت و تخصص خود در جهت رفاه مردم و آگاه کردن مسئولین استفاده کنند.

گفتنی است در این مراسم محمدرضا امینی دبیر شورای صنفی بعنوان نماینده دانشجویان به ارائه نقطه نظرات و موانع موجود در مجموعه پرداخت و اجرای گروه ۱۰ نفری موسیقی سنتی و اصیل ایرانی فوژان، گروه ۹ نفری تئاتر، گروه ۷ نفری طراحی صحنه و سایر گروه ها، فعالان و دانشجویان نمونه بارزی از کار تشکیلاتی در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه بود و در پایان برنامه از دانشجویان فعال فرهنگی تقدیر بعمل آمد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.