شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۵

برگزاری جلسه نظارت و ارزیابی در حوزه امر به معروف در دانشکده دارو سازی دانشگاه علوم پزشکی گیلان

امر به معروف

جلسه نظارت و ارزیابی در حوزه امر به معروف دانشکده دارو سازی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد.

به گزارش مفدا گیلان،سومین  جلسه نظارت و ارزیابی واحدهای تابعه دانشگاه در حوزه امر به معروف و نهی از منکر سال ۹۸ دردانشکده داروسازی، ۱۸ آذرماه سال جاری، با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد حسن خواه، رئیس اداره فوق برنامه و شورای قرآن و عترت (ع)،طیبه احسانی فر، مسئول دبیرخانه شورای امر به معروف دانشگاه ودکتر بهرام سلطانی   ریاست دانشکده دارو سازی وسایر اعضای کمیته امر به معروف و نهی از منکر این مرکزدر دفتر ریاست دانشکده برگزار شد.

محمد حسن خواه، در خصوص امر به معروف و نهی از منکر در قالب دستور العمل ستاد امر به معروف و نهی از منکر از جمله تکریم ارباب رجوع و اخلاق مداری کارمند و دانشجو در راستای عمل به آیین نامه اخلاق حرفه ای و حفظ و صرفه جویی در اموال بیت المال و رعایت حجاب و عفاف سخن گفت و بر لزوم برگزاری کارگاه های آموزشی برای همکاران مجموعه و استفاده درست از تجهیزات دانشکده تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: مستندات فعالیت های انجام شده در زمینه امر به معروف و نهی از منکر به دبیرانه ستادی امربه معرف و نهی از منکر واقع در معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ارسال گردد.

محمد حسن خواه، در این نشست به اجرای برنامه های حمایت از کالای ایرانی و تشویق کارکنان مجموعه وابسته در استفاده از کالای ایرانی وشناسایی و تجلیل از مدیران و کارکنان قانون گرا و حافظان بیت المال و ارسال مستندات آن به دبیرخانه ستاد امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه و ارایه خدمات معنوی با هدف گسترش فرهنگ خیر خواهی و ترویج معروفات در مصادیقی از قبیل خدمات مشاوره ای، توسعه فرهنگ قرض الحسنه ، حمایت مادی و معنوی از کارکنان آسیب دیده و نیازمند حمایت اشاره کرد.

بهرام سلطانی رییس دانشکده داروسازی در به مواردی از نهی از منکر و معروف ها اشاره وتاکید کرد: همه ما در هرجایگاهی باشیم باید به امر به معروف که سفارش بزرگان دین است توجه کنیم .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.