شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷

به همت مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی

کارگاه سبک زندگی اسلامی/ایرانی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد

قرآن وعترت سبک زندگی

به همت مرکز قرآن و عترت کارگاه سبک زندگی اسلامی/ایرانی و با محوریت "رابطه با جنس مخالف" ویژه دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

به گزارش مفدا بوشهر به نقل از مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، در نشستی صمیمی و دوسویه کارگاه آموزشی ویژه دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار گردید. 

دکتر مجید محمودیان از استادان مجرب و نامدار کشوری، در این کارگاه آموزشی به نقش و جایگاه بلند و خطیر دختران و بانوان در یک جامعه اشاره کرد و عقلانیت، خودباوری و مشورت را از عوامل مؤثر و تعیین کننده در موضوع ازدواج موفق برشمرد. 

ایشان عدم منطقی برخورد کردن با واقعیات و احساسات و تخیلات واهی در رابطه را از آفات و آسیب های روابط دختر و پسر ارزیابی نمود. 

این مدرس اعزامی از تهران، تبلیغات رسانه ای شدید دشمنان علیه ایران اسلامی با محوریت فروپاشی بنیان خانواده و از بین بردن جایگاه زنان را بسیار حائز اهمیت قلمداد نمود و  تنها راه مقابله با این هجمه دشمن را سیاست ها و برنامه ریزی های مسوولان و ارتقاء سطح پیوند خانواده ها با آموزه های دینی توصیف کرد. 

در پایان این گفتمان دانشجویی، دانشجویان به طرح سؤالات و دیدگاه های خود پرداختند و مدرس کارگاه به پرسش های مطرح شده پاسخ گفت. 

شایان ذکر است این کارگاه آموزشی با همت مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سالن کنفرانس سایت پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.