یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۶

حجت الاسلام مصطفی رستمی در جمع دانشجویان استان کرمانشاه:

مطالبات خود را در قالب گفتگو مطرح کنید

دیدار حجه الاسلام رستمی با دانشجویان

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها در جمع دانشجویان استان کرمانشاه با اشاره به اینکه دانشجویان در تمامی زمینه‌ها باید مطالبات واقعی داشته باشند، گفت: مطالبات خود را در قالب گفتگو مطرح نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا کرمانشاه، دانشجویان دانشگاه‌های سراسر استان، ۲۳ آذر ماه ۹۸ میزبان رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری بودند و در فضایی از جنس دانشجویی به بیان مطالبات و دغدغه‌های موجود پرداختند.

در این نشست، نمایندگانی از تشکل ها و کانونهای دانشجویی از ۱۱ دانشگاه استان کرمانشاه حضور داشتند که در ابتدا هر کدام به نمایندگی از دانشگاه خود به بیان خواسته ها، ایراد پیشنهادات و چالش هایی که با آن رو به رو هستند پرداختند.

حجت‌الاسلام مصطفی رستمی، رییس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها پس از شنیدن سخنان از حضور در این جمع و فضای پرنشاط دانشجویی دانشگاه‌های استان کرمانشاه ابراز خرسندی کرد و تدوام برگزاری این قبیل نشست ها را خواستار شد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری جوانی انقلابی است که به ارزش‌های این ملت پای بند باشد، قلبش برای کشور و استقلال آن بتپد، برای این مسیر تلاش کند و با دشمنان این ملت مرزبندی داشته باشد.

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها داشتن فهمی دقیق و حرکت در مسیر درست را از تمامی تشکل ها در فعالیت های خود خواستار شد و ادامه داد: صدای حق طلبی باشید، آن هم برای مردم و ملتی که با تمام وجود پای ارزش ها و آرمان های خود هستند.

حجت الاسلام رستمی در بیان اهمیت نقش فعالیتی جنبش ها و تشکل های دانشجویی تصریح کرد: آزادگی را حاکم کنید و آن را حفظ نمایید، برای فهمیدن و آگاه کردن جامعه مطالعه نمایید و دیگران را به تفکر و داشتن دیدگاه و نظر تشویق نمایید.

وی با اشاره به تلاش‌های دشمن برای ایجاد یاس و نا امیدی و تاریک جلوه دادن آینده برای مردم به ویژه قشر جوان و از بین بردن سرمایه های اجتماعی کشورمان افزود: دشمن به دنبال نا امید کردن ملت ایران است و تزریق روحیه امید، حق طلبی و داشتن روحیه جهادی در تمامی زمینه ها از وظایف شما در این راستا می باشد.

گفتنی است، در ابتدای این نشست "مهرداد مرادی"، نماینده تشکل بسیج دانشجویی، "پوریا منصوری"، نماینده تشکل انجمن اسلامی دانشجویان مستقل و "هانیه نعمانی" از فعالین فرهنگی، سه نماینده از دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بودند که به بیان خواسته ها و ایراد سخنان خود به نمایندگی از تشکل های دانشجویی پرداختند. 

تنظیم: فاطمه شکربیگی

عکاس: پرویز رستمی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.