یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۴

بازدید رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی مشهد

دکتر بحرالعلوم

دکتر محمد مهدی بحرالعلوم هدف از این بازدید را سنجش امکانات و فضای دانشگاه جهت برگزاری بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی اعلام کرد و ساختار و امکانات سالن‌ها و مکان‌های رفاهی این دانشگاه را جهت میزبانی جشنواره مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش مفدا، دکتر محمد مهدی بحرالعلوم رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت در سفری به مشهد از خوابگاه‌های دانشجویی، سالن‌های غذاخوری، سالن تربیت بدنی و تالارهای دانشگاه علوم پزشکی مشهد بازدید کرد.
بحرالعلوم هدف از این بازدید را سنجش امکانات و فضای دانشگاه جهت برگزاری بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی اعلام کرد و ساختار و امکانات سالن‌ها و مکان‌های رفاهی دانشگاه را جهت میزبانی جشنواره مورد ارزیابی قرار داد.
همچنین در خاتمه بازدید جلسه‌ای با حضور نمایندگان وزارت بهداشت، معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیر فرهنگی و مدیر دانشجویی دانشگاه علومک پزشکی مشهد برگزار شد که طی آن بحرالعلوم امکانات دانشگاه علوم پزشکی مشهد را جهت میزبانی بیست و یکمین جشنواره سراسری قرآن و عترت مثبت ارزیابی کرد.
جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی با هدف نشر و گسترش فرهنگ قرآن و عترت در دانشگاه‌ها، در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور همه ساله برگزار می‌شود.
بر اساس این طرح، پس از ارسال آیین نامه جشنواره به دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور در هفته اول بهمن ماه 94، تبلیغات و ثبت نام از اساتید، دانشجویان وکارکنان از هفته دوم بهمن 94 آغاز و مطابق زمانبندی جشنواره در بخش‌های شفاهی، کتبی، کتابخوانی، پژوهشی، فناوری، ادبی و هنری و در دو مرحله دانشگاهی و سراسری وزارت بهداشت برگزار و طی آن مخاطبان در بخش‌های مربوطه به رقابت می‌پردازند.
این جشنواره اواخر مرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود و منتخبین بخش‌های دانشگاهی در سه رده دانشجویان، کارکنان و اساتید در مرحله نهایی به رقابت می‌پردازند.

 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.