پنجشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۶

اعضای مرکزی شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با رئیس دانشگاه دیدار کردند

۴۴

در نشست دانشجویان اعضای مرکزی شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با رییس و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، اعضای شورای مرکزی به بیان پیشنهادات و مطالبات حوزه صنفی و رفاهی دانشجویان پرداختند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا کرمانشاه، در این نشست که باحضور "دکتر مرادی" رئیس، "دکتر غلامی" معاون فرهنگی و دانشجویی، "حاج جواد افشار" نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه و سایر مدیران دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ۲۷ آذر ماه ۹۸ و به مدت دو ساعت به طول انجامید، دبیران شورای صنفی دانشجویان به نمایندگی از اقشار دانشجویی در خصوص مطالبات و خواسته‌های صنفی دانشجویان در حوزه‌های مختلف مطالبی را بیان کردند.

بررسی مسائل و چالشهای مختلف در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی ، رفاهی و تربیت بدنی و بحث و تبادل نظر در خصوص توسعه و ارتقاء زیر ساختهای خوابگاهها و دغدغه های آموزشی و تحصیلی دانشجویان از جمله مباحثی بود که از سوی حاضرین در این نشست مطرح شد.

دکتر غلامی، معاون محترم فرهنگی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز پس از بیان مشکلات از سوی دانشجویان به بیان فعالیت ها و اقداماتی که در حال انجام است پرداخت و هم فکری، هم اندیشی و بررسی راهکارهای تقویت و تعامل اعضای شورای صنفی با مسئولین دانشگاه به منظور بهبود وضعیت آموزشی و رفاهی دانشجویان و تحقق مطالبات آنان را از جمله مسائل مهم تلقی کرد. 

دکتر مرادی، ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز پس از شنیدن سخنان اعضای شورای صنفی که نمایندگان محترم دانشجویان هستند، حیطه فعالیتهای دانشگاههای علوم پزشکی را با توجه به اهمیت سلامت مردم و حجم گسترده خدمات در حوزه های مختلف از جمله بهداشت، درمان و... بسیار وسیع تلقی کرد و افزود: با این وجود دانشجویان همواره محور اصلی دانشگاهها هستند و در آینده مصدر امور مدیریتی، بهداشتی و درمانی را بر عهده خواهند گرفت و اهمیت توجه به مشکلات و دغدغههای دانشجویان عزیز بسیار مهم می باشد.

دستور پیگیری و بررسی مشکلات، حضور در دانشکده ها به منظور بازدید حضوری و پیگیری مطالبات که از خواسته های نمایندگان دانشجویی بود، بارش افکار، هم اندیشی و بررسی راهکارهای لازم جهت تقویت تعامل اعضای شورای صنفی با مسئولین دانشگاه به منظور بهبود وضعیت آموزشی و رفاهی دانشجویان و تحقق مطالبات آنان از دیگر مسائل مطرح شده در این نشست بود که مورد بررسی قرار گرفت و از سوی ریاست محترم دانشگاه مطرح شد. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.