سه‌شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۲

پیگیری مسابقات ورزشی جام فجر از 25 دی ماه تا 17 اسفند ماه در دانشگاه

دکتر ابراهیم زاده

مسابقات ورزشی جام فجر کارکنان و دانشجویان دانشگاه تا 17 اسفند ماه پیگیری می شود .

به گزارش مفدا خراسان شمالی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه ضمن تاکید بر لزوم توجه و اهمیت به ورزش بویژه در نیروی انسانی شاغل در حوزه سلامت که خود به نوعی متولیان سلامت جامعه هستند ، اظهار داشت: در همین راستا مسابقات ورزشی در مناسبت های متعدد ویژه کارکنان و دانشجویان دانشگاه برگزار می شود .

دکتر"فریمان ابراهیم زاده" با اشاره به این که مسابقات جام فجر امسال به نسبت دوره های گذشته از نظر تنوع رشته های ورزشی و استقبال و تعداد شرکت کنندگان تفاوت داشت، اظهار داشت:این دوره از مسابقات از 25 دی آغاز شد و تا 17 اسفند ماه با هدف ارتقای شاخصه های سلامت جسمی ، روانی و ارتباطات گروهی پیگیری می شود .

دکتر"ابراهیم زاده" تصریح کرد:مسابقات کارکنان با حضور 400 ورزشکار برگزار شد و استقبال بانوان بیش از آقایان بود و حدود 300 ورزشکار خانم و 100 ورزشکار آقا حضور داشتند .

وی پیش بینی کرد مسابقات دانشجویان نیز با حضور 500 دانشجو برگزار می شود.

به گفته وی عمده رقابت ها در رشته های فوتسال،والیبال دو نفره و تیمی،دارت،داژبال،تنیس روی میز و فوتبال دستی برگزار شده است.

وی مهمترین تمایز رقابت های این دوره را ارتقای سطح رضایتمندی ورزشکاران از رقابت ها طی ارزیابی به عمل آمده و حمایت و مشارکت تمامی واحدهای دانشگاه و تنوع رشته ها و افزایش تعداد شرکت کنندگان عنوان کرد.

دکتر"ابراهیم زاده"ایجاد روحیه پویایی و نشاط را از نقاط قوت برگزاری این مسابقات دانست.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.