سه‌شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۶

"یک نکته بیشتر" نخستین رسانه تصویری آموزش همگانی سلامت مفدا تربت حیدریه

اموزشی تربت حیدریه

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از انتشار نخستین قسمت برنامه از رسانه آموزش همگانی سلامت روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی به نام" یک نکته بیشتر" خبر داد.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از انتشار نخستین قسمت برنامه از رسانه آموزش همگانی سلامت روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی به نام" یک نکته بیشتر" خبرداد.

"دکتر محمد قربانی" نقش رسانه‌های آموزشی را در بالا بردن کیفیت زندگی موثر دانست و گفت: بخشی از رسالت رسانه ها، آگاهی بخشی عمومی و بالابردن کیفیت زندگی شهروندان است. با توجه به حضور و ارتباط مستقیم با قشری پویا، مطالبه گر و پتانسیل موجود، آموزش همگانی سلامت را یکی از مهمترین اولویت های خود قرار داده ایم.

معاون فرهنگی دانشجویی ادامه داد: از مهر ۹۶ تمام محتوی های تصویری روابط عمومی معاونت فرهنگی دانشجویی ساماندهی و تحت عنوان "برنامه نگاه دانشجو" منتشر می شود که تا کنون به ۳۰ قسمت رسیده و در سال جاری تاکنون به ۱۰ قسمت به مدت بیش از ۶۰ دقیقه تولید و منتشر شده است. همچنین در دومین مرحله و طی برنامه ریزی انجام شده توسط این واحد، رسانه تصویری آموزش همگانی سلامت تحت عنوان"برنامه یک نکته بیشتر" به همت دانشجویان فعال دانشگاه تولید و منتشر شد.  

گفتنی است، نخستین برنامه یک نکته بیشتر با مدت زمان ۲۰ دقیقه و با موضوع "فرهنگ سازی در برخورد با حوادث" تهیه شده است.

جهت مشاهده نخستین قسمت کلیک کنید

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.