شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۳

آخرین دوره ارزیابی پرونده‌های انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی در اهواز برگزار شد

ارزیابی شورای انضباطی اهواز 88%

آخرین دوره ارزیابی پرونده‌های انضباطی دانشگاه‌های علوم پزشکی با حضور دکتر وحید صرامی دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان علوم پزشکی کشور و دبیران منتخب انضباطی دانشگاه، در دانشگاه علوم پزشکی جندی شابور اهواز برگزار شد.

دکتر وحید صرامی دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشچجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور که جهت نظارت بر روند ارزیابی پرونده‌ها به اهواز سفر کرده است، گفت: طی پنج سال ارزیابی شوراهای انضباطی کشور در سال ۹۵ نیز این دوره از شنبه ۳۰ بهمن ماه الی سه شنبه ۳ اسفندماه با حضور دبیران منتخب شوراهای انتخابی کشور برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: فرایند ارزیابی پرونده های منتخب شوراهای انضباطی سراسر کشور امسال طی سه دوره که دوره اول در تهران، دوم در همدان و این دوره نیز در اهواز براساس شاخص‌هایی که شهریورماه سال جاری به تمام دانشگاه‌های علوم پزشکی ارائه شده بود با بررسی پرونده های انضباطی در حوزه ماهوی، برگزار شد.

صرامی افزود: امتیاز های مقرر شده ای که در شاخص ها بودند به پرونده ها داده شد که انشالله این امتیاز ها در کنار سایر امتیازات شوراهای انضباطی در حوزه های، رسیدگی شکلی پرونده ها، اطلاعات راجع به ساختار و تشکیلات و آموزش های دانشجویان، هیئت علمی و کارکنان و همچنین پروژه هایی که همکاران در حوزه پژوشی انجام می دهند در شورای مرکزی به آن رسیدگی و جمع بندی قرار خواهد گرفت.

دبیر شورای مرکزی انضباطی وزارت بهداشت در پایان گفت: در نهایت نمره و رتبه حوزه های شورای انضباطی در فروردین ۹۶ اتفاق خواهد افتاد و در همایش کشوری در اردیبهشت ماه اعلام عمومی می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.