چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۴

جلسه هفتگی مدیران معاونت فرهنگی و امور دانشجویی برگزار شد

جلسه مدیران معاونت فرهنگی زنجان

جلسه هفتگی مدیران معاونت فرهنگی و امور دانشجویی صبح روز چهارشنبه 17 دی ماه در دفتر معاون فرهنگی و امور دانشجویی با پیگیری مصوبات جلسات گذشته انجام شد و مدیران هر بخش گزارش های مربوط به اقدامات هر بخش را ارائه کردند.

به گزارش مفدا زنجان، جلسه مدیران معاونت فرهنگی و اموردانشجویی صبح روز چهارشنبه برگزار شد و پیگیری مصوبات جلسات پیشین از عمده موضوعات مورد بررسی در این جلسه بود. جلسه ابتدا با مطرح شدن مشکلات عمده معاونت در هیات رئیسه دانشگاه از جمله کمبود نیرو، فضاهای خوابگاهی و امکانات رفاهی و ورزشی طرح شدند و در حال پیگیری هستند. در ادامه جلسه مسائل مربوط به جلسه ای که در روزهای آینده معاونت فرهنگی با دکتر سعید سرداری معاون جدید توسعه و مدیریت منابع خواهند داشت مورد بررسی قرار گرفت و نظارت بر تاسیسات خوابگاه ها، تعیین تکیلف قرارداهای ساعتی، تهاتر خوابگاه ها، پیگیری وام خوابگاه متاهلی، تزریق منابع برای تکمیل پروژه سلف سرویس دانشگاه و پیگیری مصوبات سفر معاونت فرهنگی وزارت به زنجان از جمله مواردی است که مدیران در خصوص آن به تبادل نظر پرداختند.

در ادامه جلسه نرگس بیات کارشناس فرهنگی معاونت گزارشی از تهیه و تدوین تفاهمنامه های مشترک با ادارات مختلف استان برای بهرمندی از ظرفیت های فرهنگی و خدمات متقابل ارائه کرد و سپس دکتر فاطمه باقری پیگیری موضوع هماهنگی و مذاکرات برای مانور آتشنشانی و زلزله در روزهای آینده با ارگان های مرتبط را مطرح و توضیحاتی را ارائه کرد.

بازدید از ظرفیت های خوابگاهی سطح شهر برای افزایش امکان اسکان دانشجویان و افزایش رفاه دانشجویان خوابگاهی، استفاده از ظرفیت های دانشجویی برای کمک در اداره خوابگاه ها، چالش های مالی پیش روی معاونت از جمله موضوعات مورد بحث در این جلسه بود

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.