یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۸

انجمن اسلامی پیرو خط امام (ره) جهرم برگزار کرد؛

آئین گرامیداشت شهدای جانباخته در سوانح اخیر در دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد

آئین گرامیداشت شهدای جانباخته سوانح اخیردر جهرم

آئین گرامیداشت جانباختگان سانحه هوایی اخیر در محکومیت عوامل فتنه گر و حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری، توسط تشکل انجمن اسلامی در محوطه جنب سلف سرویس مرکزی دانشگاه با حضور دانشجویان دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا-جهرم"  دانشجویان تشکل انجمن اسلامی پیرو خط امام (ره) دانشگاه علوم پزشکی جهرم با برگزاری مراسمی،  ضایعه سقوط هواپیمای اوکراینی را به دانشجویان و دانشگاهیان سراسر کشور تسلیت گفته یاد و خاطره شهدای حوادث اخیر را گرامی داشتند.

این آئین یکشنبه ۲۲ دی‌ماه۹۸ ساعت ۱۹ در مقابل سلف سرویس مرکزی دانشگاه برگزار شد و جامعه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم اعم از دانشجویان کانون ها و تشکل های مختلف با شرکت گسترده در این آئین، یاد و خاطره جانباختگان حوادث اخیر را زنده نگه داشتند.

در این مراسم دانشجویان در غم از دست دادن هموطنانشان شمع روشن کردند و شاخه گلهایی را به یاد شهدا در کنار شمع های روشن شده قرار دادند و دل نوشته هایی را برای شهدای اخیر به یادگار نوشتند تا یاد و خاطره  این عزیزان را زنده نگه دارند .

اعضای انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی از حضور دانشجویانی که به خاطر گرامیداشت یاد شهدای حوادث اخیر و همچنین عرق ملی و همبستگی اجتماعی در این مراسم حضور یافتند تقدیر وتشکر نمودند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.