سه‌شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۹

جلسه شورای عالی اعتبار بخشی فرهنگی دانشگاه در مرکز آموزشی و درمانی شهید بهشتی برگزار شد

انطباق

به منظور پایش و ارزیابی و عملکرد واحد فرهنگی، رضایت مندی مراجعین و دیگر موضوعات مربوط به طرح انطباق، اعضای تیم اعتباربخشی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی همدان از مرکز آموزشی و درمانی شهید بهشتی بازدید کردند.

به گزارش مفدا همدان، اعضای تیم ارزیابی اعتباربخشی فرهنگی دانشگاه به ریاست دکتر «سیده زهرا اصغری» معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جهت بررسی موضوعات مختلف مرتبط با طرح انطباق در مرکز آموزشی و درمانی شهید بهشتی حضور یافتند.

دکتر سیده زهرا اصغری پیش از بازدید از بخش های مختلف این بیمارستان در جلسه ای ضمن بیان مطالبی در خصوص این طرح و لزوم اجرای آن در مراکز درمانی، از زحمات مسئولین این مرکز به خصوص ریاست و مدیریت مجموعه تقدیر و قدردانی کرد.

در ادامه این جلسه دکتر عباسی ریاست مرکز، مهندس جمالی مدیر مرکز و نیز حجت الاسلام و والمسلین فرهانیان به ارائه مطالبی در خصوص اجرای طرح انطباق پرداختند.

پس از پایان جلسه بازرسان شورای عالی اعتباربخشی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان با حضور در بخش های مختلف مرکز آموزشی و درمانی شهید بهشتی، شاخص های این طرح را مورد بررسی قرار دادند.

در این بازدید موارد مختلفی از جمله پوشش حرفه ای کارکنان و پرسنل، رضایت مندی بیماران از ارائه خدمات درمانی و ایجاد سطح دسترسی بیماران و مراجعین به خدمات اورژانس مورد بررسی قرار گرفت.

گفتنی است تیم پایش اورژانس نیز به سرپرستی «محمدسجاد خادملو» از بخش اورژانس بازدید و نقاط قوت و ضعف این بخش مورد بررسی گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.