چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۳

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به منظور دیدار با مسؤولان و دانشجویان از «دانشکده علوم پزشکی آبادان» بازدید کرد

آبادان

دکتر «سیماسادات لاری» معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و هیأت همراه، امروز در دوازدهمین سفر خود، از دانشکده علوم پزشکی آبادان بازید کردند

به گزارش مفدا ازآبادان؛ دکتر «سیماسادات لاری» و هیأت همراه از معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، روز سه‌شنبه ۲۴ دی‌ماه۹۸، در دوازدهمین سفر خود در قالب بازدید از دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی، امروز با رئیس، معاونان، مسؤولان و نمایندگان نهادهای دانشجویی دانشکده علوم پزشکی آبادان دیدار داشتند.

در ابتدای این نشست، دکتر شکرالله سلمان زاده رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان ازحضور معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت و هیأت همراه ابراز خرسندی کرد و همچنین در ادامه این نشست، دکتر «مسعود تراب پور طرقی» معاون فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی آبادان به بیان مشکلات و پیشنهادات وی در جهت رفع این مشکلات پرداخت. 

  در ادامه این نشست، گزارش عملکرد این دانشکده در حوزه‌های مختلف صنفی، رفاهی، فرهنگی و آموزشی توسط کارشناسان فرهنگی و دانشجویی دانشکده ارائه شد.

و در پایان دکتر لاری با دبیران تشکل‌ها، کانون‌های فرهنگی، انجمن‌های علمی، نشریات، شورای صنفی دانشکده در مورد مسائل و مشکلات این حوزه ها به بحث و گفت گو پرداختند.

در این بازید، دکتر سید عابدین حسینی آهنگری مشاور معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، مهندس رحمان خدابنده لو مدیرکل دانشجویی، دکتر حسن زائری لطف سرپرست اداره کل فرهنگی معاونت و بهزاد تدین معاون تسهیلات صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت و سید نصرت الله موسوی دبیر ستاد مرکزی فعالیت‌های جهادی و مسؤول سفرها، دکتر لاری را همراهی کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.