پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸

با اعلام معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز؛

منوی چهارم به وعده‌های غذایی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز افزوده شد

جلسه نظری

دکتر مهدی نظری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: منوی چهارم در وعده غذایی شام دانشجویان برای ترویج تغذیه سالم و افزایش استفاده از سبزیجات مشتمل بر انواع خوراک، از پنجم بهمن ماه سال جاری ارائه خواهد شد.

به گزارش مفدا تبریز، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از ارائه منوی چهارم در وعده غذایی شام دانشجویان دانشگاه از بهمن ماه سال جاری خبر داد. 

دکتر مهدی نظری با اشاره به اینکه ارائه منوی چهارم در راستای پوشش حداکثری ذائقه غذایی دانشجویان در وعده های غذایی است، گفت: برای ترویج تغذیه سالم و افزایش استفاده از سبزیجات  مشتمل بر انواع خوراک، منوی چهارم در وعده های غذایی اضافه گردید. 

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، زمان ارائه منوی چهارم را پنجم بهمن ماه سال جاری عنوان کرد و گفت: منوی چهارم، در وعده غذایی شام ارائه خواهد شد و دانشجویان علاقه مند می توانند در هنگام رزرو غذا، آن را نیز انتخاب نمایند. 

دکتر مهدی نظری با بیان اینکه طرح سه منویی ناهار و شام از اول آبان ماه  سال ۱۳۹۸ اجرایی شده و رضایت دانشجویان را به همراه داشته است، ادامه داد: منوی اول غالبا شامل پلو با خورشت و منوی دوم انواع خوراک های غذایی و منوی سوم مشتمل بر میوه جات و سبزیجات است. 

گفتنی است منوی چهارم غذای دانشجویان شامل خوراک دلمه برگ، خوراک سالاد الویه، خوراک دلمه بادمجان فلفل، خوراک سالاد ماکارونی و خوراک کوکو لوبیا سبز می باشد و همچنین این وعده نیز مانند سایر منوها مشمول دورچین ها است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در بخش پایانی سخنانش، گفت: قبلا هم گفته ام هر چند وضعیت موجود را خوب ارزیابی می کنیم؛ اما راضی به قناعت به وضعیت موجود نیستم و تاکید می کنم با تمام توان در افزایش خدمات دهی به دانشجویان خواهیم کوشید. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.