شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶

برگزاری جلسه نظارت و ارزیابی در حوزه امر به معروف درشبکه بهداشت شهرستان رودبار

امر به معروف

جلسه نظارت و ارزیابی در حوزه امر به معروف درشبکه بهداشت شهرستان رودبار برگزار شد.

به گزارش مفدا گیلان، جلسه نظارت و ارزیابی واحدهای تابعه دانشگاه در حوزه امر به معروف و نهی از منکر سال ۹۸ در شبکه بهداشت شهرستان رودباردانشکده دندانپزشکی 24 آذرماه سال جاری، با حضورحجت الاسلام و المسلمین محمد حسن خواه، رئیس اداره فوق برنامه و شورای قرآن و عترت (ع) دانشگاه ، فرج الله لایق برحق دبیر شورای قرآن و عترت ،طیبه احسانی فر، مسئول دبیرخانه شورای امر به معروف دانشگاه ، صمد بخیاری  مدیر شبکه بهداشت و سایر اعضای شبکه بهداشت برگزار شد.

محمد حسن خواه، در خصوص امربه معروف و نهی از منکر و مصادیق مربوط به آن تاکید کرد: حفظ و صرفه جویی در تجهیزات و اموال بیت المال لازم و ضروری است.

وی خاطرنشان کرد: مستندات فعالیت های انجام شده در زمینه امر به معروف و نهی از منکر به دبیرانه ستادی امربه معرف و نهی از منکر واقع در معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ارسال گردد.

محمد حسن خواه، در این نشست به اجرای برنامه های حمایت از کالای ایرانی و تشویق کارکنان مجموعه وابسته در استفاده از کالای ایرانی وشناسایی و تجلیل از مدیران و کارکنان قانون گرا و حافظان بیت المال و ارسال مستندات آن به دبیرخانه ستاد امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه و ارایه خدمات معنوی با هدف گسترش فرهنگ خیر خواهی و ترویج معروفات در مصادیقی از قبیل خدمات مشاوره ای، توسعه فرهنگ قرض الحسنه ، حمایت مادی و معنوی از کارکنان آسیب دیده و نیازمند حمایت اشاره کرد.

رئیس اداره فوق برنامه و شورای قرآن و عترت (ع) افزود: درجهت شناسایی و عمل به  معروفات در ادارات همه افراد  درمراکز تلاش نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.