یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲

به شرط معدل پرداخت می‌شود؛

افزایش وام ودیعه مسکن دانشجویان خارجی تا ۱۵ میلیون تومان

دانشجویان خارجی

معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از افزایش وام ودیعه مسکن دانشجویان خارجی خبرداد و گفت: تا ۱۵ میلیون تومان به این دانشجویان به شرط معدل وام ودیعه مسکن داده می شود.

به گزارش مفدا، فریبرز سجادی با اشاره به افزایش وام ودیعه مسکن دانشجویان خارجی گفت: صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعتباری در بودجه دارد که از آن اعتبار وام ودیعه مسکن دانشجویان خارجی را پرداخت می کند.

وی ادامه داد: امسال همانند دانشجویان ایرانی وام ودیعه مسکن دانشجویان خارجی نیز تا ۱۵ میلیون تومان افزایش یافت و براساس معدل به متقاضیان اختصاص می یابد.

معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم درباره اینکه چه تعداد از دانشجویان خارجی در ترم جاری متقاضی وام ودیعه مسکن بودند گفت: این ترم صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به سیستم( GSB ) متصل شده است که دانشجو را براساس کد ملی شناسایی می کند برهمین اساس به دانشگاه ها بخشنامه کرده ایم کد ملی خاص دانشجویان خارجی که معمولا در پاسپورت آنها است را وارد سیستم مذکور کنند تا این دانشجویان بتوانند از وام ودیعه مسکن استفاده کنند.

به گزارش مهر، درحال حاضر ۴۰ هزار دانشجوی خارجی از ۱۲۹ ملیت مختلف در دانشگاههای ایران تحصیل می کنند که از این مجموع، ۲۹هزار دانشجو در دانشگاههای زیر پوشش وزارت علوم و مابقی دانشجویان در دانشگاههای آزاد اسلامی و دانشگاههای زیر پوشش وزارت بهداشت در حال تحصیل هستند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.