دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹

با نزدیک شدن به مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور؛

رقابت دوستانه برای قرار گرفتن در لیست نهایی تیم انتخابی فوتسال ادامه دارد/ لیست نهایی تیم انتخابی فوتسال تا پایان هفته اعلام می شود

ورزشی تربت حیدریه

تمرینات انتخابی تیم فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از آبان ماه سال جاریو با حضور ۲۵ نفر در سالن شهدای نهم دی تربت حیدریه آغاز شده است. لیست نهایی بازیکنان تا پایان هفته جاری اعلام می شود. 

به گزارش مفدا تربت حیدریه، تمرینات انتخابی تیم فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه از آبان ماه سال جاری، با حضور ۲۵ نفر از دانشجویان با مربی گری آرش ایل بیگی بدنی آغاز شد و هفتمین دوره این مسابقات حدود سه هفته آینده در خزرآباد ساری به میزبانی وزارت بهداشت برگزار می‌شود و در فاصله مدت زمان باقی‌مانده به این رقابت ها، ثبت نام از تیم‌های شرکت کننده در مسابقات در حال انجام است.

" آرش ایل بیگی" کارشناس امور تربیت بدنی دانشگاه گفت: سه جلسه ابتدایی به شناخت و انتخاب بازیکنان تیم گذشت و از بین ۲۵ نفری که در تمرینات شرکت کردند ۱۴ نفرانتخاب شدند. در این انتخاب ملاک هایی مانند جوان کردن تیم و حضور بازیکنانی که می تواند حداقل تا ۲ سال آینده در ترکیب تیم حضور داشته باشند، مدنظرمان بوده است.

وی با اشاره به تمرینات تیم ادامه داد: تمرینات تیم دو جلسه در هفته و در سالن شهدای نهم دی برگزار می شود. تمرکز تمرینات بر آشنایی با اصول تکنیکی و تاکتیکی و شناخت بازیکنان از بازی یکدیگر برای هماهنگی بیشتر بنا شده است.

ایل بیگی در خصوص اعلام لیست نهایی بازیکنان اظهار کرد:  با توجه به بخشنامه ابلاغی، هر تیم می تواند ۱۲ بازیکن به همراه مربی و سرپرست را با خود به مسابقات ببرد که در هفته جاری لیست نهایی بازیکنان اعلام خواهد شد. همچنین رقابت برای قرار گرفتن در لیست نهایی بین بازیکنان قابل توجه بوده و به لحاظ روانی، بازیکنان کم کم در شرایط آمادگی کامل قرار می گیرند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.