سه‌شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶

برگزاری مسابقه عکاسی با موضوع زمستان

1

مسابقه عکاسی با موضوع "زمستان" توسط دفتر فرهنگی خوابگاه های دختران دانشگاه علوم پزشکی تبریز و از از ۲۵ دی ماه تا آخر بهمن ماه سال جاری ویژه دانشجویان برگزار می شود.

به گزارش مفدا تبریز، دفتر فرهنگی خوابگاه های دختران دانشگاه علوم پزشکی تبریز با انتشار اطلاعیه ای از برگزاری مسابقه عکاسی "زمستان من" خبر داد. 

بنا بر این اطلاعیه، موضوع این مسابقه عکاسی، تصاویر برفی از مناظر شهری، مناظر طبیعی، شب نشینی های زمستانی و دیگر موضوعات مرتبط با زمستان است. 

در اطلاعیه  دفتر فرهنگی خوابگاه های دختران دانشگاه از دانشجویان علاقه مند درخواست شده است از ۲۵ دی ماه تا آخر بهمن ماه سال جاری، یک عکس که بیانگر موضوع مسابقه است را به آدرس mkhalegi۲۲۴۴@gmail.com ارسال نمایند یا به رابطین فرهنگی در هر خوابگاه تحویل دهند. 

در این اطلاعیه آمده است که دانشجویان به هنگام ارسال یا ارائه عکس، موضوع عکس(مکان)، نام عکس، نام خوابگاه، شهر، شماره تماس، شماره دانشجویی و رشته تحصیلی را قید نمایند. 

در اطلاعیه  دفتر فرهنگی خوابگاه های دختران دانشگاه همچنین به اختصاص جوایز نقدی به ۵ نفر برتر این مسابقه اشاره شده است. بنا بر این اطلاعیه، جایزه نفر اول ۱۵۰هزار تومان، نفر دوم ۱۲۰هزار تومان، نفر سوم ۱۰۰هزار تومان، نفز چهارم ۸۰هزار تومان و نفر پنجم ۵۰هزار تومان خواهد بود. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.