چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۵

جلسه هیات تحریریه مفدا لرستان برگزار شد؛

«فصلی نو» از اطلاع رسانی در دانشگاه علوم پزشکی لرستان / خبرنگاران «مفدا» خودجوش و فعال باشند

گزارش تصویری: جلسه هیات تحریریه مفدا لرستان برگزار شد

جلسه هیات تحریریه مفدا لرستان به ریاست معاون فرهنگی دانشجویی برگزار شد.

جلسه هیات تحریریه مفدا لرستان به ریاست معاون فرهنگی دانشجویی برگزار شد.

به گزارش مفدا لرستان، جلسه هیات تحریریه مفدا لرستان به ریاست دکتر اصغر سپه وند و با حضور مصطفی باقری مدیر مفدا و خبرنگاران مفدا در سالن جلسات معاونت فرهنگی برگزار شد.

در این جلسه "دکتر سپه وند" معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان با توصیه هایی به خبرنگاران، اظهار داشت: خبرنگاران باید در بسیاری از زمینه ها فرهنگی، اجتماعی، تاریخی و حوزه کاری خود مطالعه  داشته باشند.

وی با بیان اینکه خبرنگار باید وظیفه شناس، مسئولیت پذیر، شنونده و واسطه انتقادات دانشجویان به مسئولین مربوطه باشد، افزود: خبرنگاران باید به صورت خودجوش و فعال و با سرعت عمل بالا اخبار و رویدادهای دانشگاه را منتشر کنند.

معاون فرهنگی دانشجویی علوم پزشکی لرستان همچنین گفت: هر فردی که مسئولیت اجتماعی دارد، از جمله  خبرنگاران، باید «مطلا» باشد یعنی باید آراسته به زینت اخلاق اسلامی باشد.

سیده هاجر موسوی مدیر امور فرهنگی دانشگاه نیز در اظهاراتی خطاب به خبرنگاران اظهار داشت: خبرنگاران مفدا پیشانی معاونت هستند و در قالب و چارچوب های تعریف شده بایستی به فعالیت خود ادامه دهند.

مدیر مفدا لرستان در این جلسه به شرح وظایف دبیران سرویس و خبرنگاران مفدا اشاره کرد و گفت: دبیران سرویس، طبق مسوولیت ابلاغ شده، بایستی وظایف خود را انجام دهند.

مصطفی باقری با اشاره به اینکه خبرنگاران مفدا بایستی با دانشجویان، مدیران و مسوولان دانشگاه، دبیران انجمن های علمی، مسوول کانون های دانشجویی و مسوولین تشکل ها مصاحبه و اخبار آن ها را معکس کنند، خاطر نشان کرد: لازم است کانال و سایت مفدا در بین سایر دانشجویان تبلیغ شود که بتوانند از اطلاعات و مطالب آن استفاده کنند.

وی تصریح کرد: در ترم جاری بایستی فصلی نو از اطلاع رسانی در دانشگاه علوم پزشکی لرستان داشته باشیم.

در این جلسه خبرنگاران به بیان خواسته ها و نظرات خود پرداختند و پاسخ هایی از دکتر سپهوند، "سیده هاجر موسوی" مدیر امور فرهنگی و "مصطفی باقری" مدیر مفدا دریافت کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.