شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵

کمپین مهربانی کمک به مناطق سیل زده در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برپا شد

ارسال دومین مرحله کمک به مناطق سیل زده

در پی بروز سیل و مشکلات ناشی از بارندگی های شدید در استان سیستان و بلوچستان ،دومین محموله کمک های اهدایی دانشجویی و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان ارسال شد.

به گزارش مفدا جیرفت،حمید سالاری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت اظهار داشت: وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان و سایر نقاط جنوب شرق کشور موجب شد تا بار دیگر کانون‌های فرهنگی، انجمن‌های علمی، بسیج دانشجویی، اساتید و کارکنان دانشگاه به صورت خودجوش برای جمع آوری وسایل مورد نیاز مردم گرفتار در این بلای طبیعی تلاش کنند.

وی افزود: در این بین مجموعه دانشگاه نیز برای حمایت مادی و معنوی از سیل زدگان و خانواده های آنها اقدامات موثری انجام دادند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه خاطرنشان کرد: نهادهای دانشجویی، انجمن‌های علمی و بسیج دانشجویی با تشکیل "کمپین مهربانی "با هدف  کمک به سیل زدگان و برپایی ایستگاه‌های جمع آوری کمک‌های مردمی درگلزار شهدا و مصلی شهرستان جیرفت، اولین محموله کمک‌های جمع آوری شده ۳۰ دیماه ۹۸ به شهرستان بنت استان سیستان و بلوچستان ارسال شد.

حمید سالاری بیان داشت: دومین مرحله از کمک‌های اهدائی شامل وجوه نقدی، موادغذایی، آب معدنی، لوازم بهداشتی، آرد، کفش و لباس چهارشنبه ۲بهمن ۹۸ بارگیری و به مناطق سیل زده شهرستان چابهار ارسال شد، عمده کمک ها توسط دانشجویان بصورت خودجوش جمع آوری شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در پایان اظهار داشت: اینجانب برخود فرض دانسته از حسن التفات عمل نیک دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه به مصداق حدیث شریف : " من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام نمایم و سلامتی و موفقیت روز افزون شما را در راه خدمت رسانی به همنوعان از درگاه خداوند متعال مسالت نمایم، همچنین از مدیریت پشتیبانی و معاونت بهداشتی دانشگاه به جهت همکاری در ارسال این محموله به شهرستان چابهار تقدیر می‌نمایم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.