دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۰

دومین نشست شورای نظارت بر انجمن‌های علمی دانشگاه

دومین جلسه انجمن علمی/دانشگاه علوم پزشکی لرستان

مقرر شد کلیه فعالیت‌های انجمن‌های علمی حتی‌المکان مربوط به رشته‌های خاص مرتبط با نام آن انجمن علمی باشد، برای جلوگیری از تداخل، فعالیت‌های صرفاً آموزشی را انجمن‌های علمی و فعالیت‌های صرفاً پژوهشی را کمیته تحقیقات دانشجویی و فعالیت‌های مشترک را به صورت مشترک انجام دهند.

به گزارش مفدا لرستان دومین نشست شورای نظارت بر انجمن‌های علمی دانشگاه امروز ۹ اسفندماه برگزار شد. در این جلسه مصوب شد کلیه فعالیت‌های انجمن‌های علمی حتی‌المکان مربوط به رشته‌های خاص مرتبط با نام آن انجمن علمی باشد، برای جلوگیری از تداخل فعالیت‌های صرفاً آموزشی را انجمن‌های علمی و فعالیت‌های صرفا پژوهشی را کمیته تحقیقات دانشجویی و فعالیت‌های مشترک را به صورت مشترک انجام دهند.

زین پس پرداخت هرگونه وجه برای جبران زحمت اساتیدی که از خارج از دانشگاه و یا به صورت حق‌التدریس برای کارگاه‌های انجمن‌های علمی دعوت شده‌اند توسط معاونت محترم آموزشی (پس از تأیید کمیته نظارت بر انجمن علمی دانشکده) صورت پذیرد.

مقرر شد حتی‌الامکان در برگزاری کارگاه‌های آموزشی انجمن‌های علمی از ظرفیت اساتید دانشگاه استفاده شود و معاونت فرهنگی دانشجویی با گواهی ساعات همکاری این اساتید که قبلا به تأیید رئیس کمیته نظارت دانشکده رسیده در قالب همکاری فرهنگی به امتیازات فرهنگی اساتید کمک نماید. همچنین اساتیدی که به صورت مکرر این همکاری را داشته باشند علاوه بر صدور گواهی مشمول صدور تقدیر نامه نیز خواهند بود و دانشکده‌ها پیگیر  تهیه تقویم فعالیت‌های پیشنهادی سال ۹۶ انجمن‌های علمی زیر مجموعه خود باشند این تقویم الزاما باید تا قبل از پایان سال تحصیلی ابتدا به تصویب کمیته نظارت دانشکده رسیده و سپس برای تصویب نهایی به معاونت فرهنگی دانشجویی ارسال شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.