چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۴

در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛

نشست صمیمی نخبگان با مسئول دفتر نهاد رهبری ومسئولین دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و بنیاد نخبگان استان + عکس

نشست نخبگان یاسوج

این نشست به همت و تلاش دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با حضور مسئول دفتر نهاد رهبری ومسئولین دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و بنیاد نخبگان استان در سالن دکتر کنعانی برگزار شد

در این نشست ابتدا حجت السلام ملاعلی مسئول نهاد رهبری دانشگاه با عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه و خیر مقدم حضور مدعوین و دانشجویان نخبه دانشگاه، یادآور شدند که بنابر آموزهای دینی سزاوار ترین انسانها کسانی هستند که علم بیشتری دارند و الیته از این علم در راه خدمت به مردم و نفع مردم استفاده می کنند.

ایشان با توجه به خدمت مستقیم دانش آموختان حوزه سلامت به مردم در توصیه ای به مسئولین متذکر شده اند که باید قدر نخبگان دانشگاه را دانست ومورد توجه باشند

در این نشست معاون آموزشی دانشگاه بابیان مطالبی درباره تاریخ نخبه پروری در عرصه ای جهانی و جهان اسلامی بیان داشته اند که دنیای عظیم تکنولوژی علاوه بر استعداد و هوش ، مدیون فداکاری دانشمندان بزرگ بوده است.

دانشمندانی که نخبه  زمان خود بوده اند.

رئیس بنیاد نخبگان استان نیز با تقدیر از دانشجویان نخبه دانشگاه بیان داشتند: که ایران از لحاظ کمییت و تعداد مقالات و پژوهشها در دنیا رتبه 16 را دارد و در منطقه رتبه اول را دارا  می باشد ولی  به لحاظ کیفیت رتبه 116 جهان هستیم.

این آمار نشان میدهد که در دانشگاه ها  باید انقلاب علمی ایجاد شود ودر حوزه بهداشت و درمان وپزشکی باید به سوی توسعه شرکت های دانش بنیان حرکت کرد.

این نشست با استقبال دانشجویان نخبه دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد و تعدادی از دانشجویان در فضایی دوستانه و صمیمی  به روی سن رفتند و انتظارات، پیشنهادات خود را با مسئولین در میان گذاشتند.

در این نشست چهره های نخبه استانی و کشوری ، مسئول نهاد رهبری دانشگاه های استان و اساتید دانشگاه حضور داشتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.