یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۳

دارنده مدال برنز رشته طناب‌زنی المپیاد ورزش‌های همگانی

۳ ماه پیش با این ورزش آشنا شدم/ پس از تست‌های گوناگون به المپیاد راه‌یافتم

مریم کریمی برنز طناب زنی المپیاد

مریم کریمی، دانشجوی رشته پرستاری دانشگاه کاشان، دارنده مدال برنز رشته طناب زنی سرعت – استقامت با بیان اینکه حدود سه ماه با این ورزش آشنا شدم، گفت: در آزمون استعدادیابی شرکت کردم و پس از تست های گوناگون برای این مسابقات انتخاب شدم.

مریم کریمی در گفت وگو با خبرنگار مفدا به برگزاری مسابقات درون دانشگاهی اشاره کرد و افزود: در مسابقات درون دانشگاهی و استانی شرکت کردم و پس از موفقیت برای المپیاد ورزش های همگانی اعزام شدم.
دانشجوی رشته پرستاری دانشگاه کاشان با بیان اینکه برای موفقیت در این المپیاد تمرینات فشرده و خوبی برگزار شد، ادامه داد : حدود دو ماه قبل از برگزاری مسابقات از آن اطلاع پیدا کردم و قبل از آن نیز می‌دانستم که قراراست المپیاد ورزش‌های همگانی برگزار شود بنابراین پس از موفقیت در مسابقات استانی، برای المپیاد به صورت فشرده تمرین کردم.
کریمی‏، ورزش‌های همگانی را در تغییر روحیه و ایجاد انگیزه دانشجویان بسیار موثر دانست و بیان کرد: ورزش کردن علاوه بر ایجاد نشاط در بین دانشجویان سبب سلامت جسمی و روانی می‌شود.
وی ادامه داد: معتقدم عقل سالم در بدن سالم است که لازمه بدنی سالم فعالیت‌های ورزشی می‌باشد که با برنامه‌ریزی صحیح می‌توان در هر دو زمینه به موفقیت دست پیدا کرد.
کریمی با بیان اینکه سطح مسابقات بسیار خوب بوده است، گفت: المپیاد ورزش‌های همگانی برای نخستین بار ویژه دختران دانشجو برگزار می‌شود که با توجه به این مسئله خدمات رسانی بسیار خوب بود.
دانشجوی رشته پرستاری دانشگاه کاشان افزود: درهماهنگی مسابقات مشکلاتی وجود داشت که امیدوارم در دوره های بعدی برطرف شود.
وی با بیان اینکه نحوه اطلاع رسانی در سطح دانشگاه و کشورمطلوب بوده است، گفت: امیدوارم المپیاد ورزش‌های همگانی در آینده نزدیک هر ساله برگزار شود.
وی به داوری مسابقات نیز اشاره کرد و افزود: داوری رشته طناب زنی بسیار خوب و دقیق بود و به نظرم عدالت در این حوزه رعایت شد.
کریمی با بیان اینکه از دوران دبیرستان جزو تیم بسکتبال و طناب زنی بودم، ادامه داد: به ورزش کردن علاقه زیادی دارم و به نظرم همه رشته‌های ورزشی جذاب هستند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.