سه‌شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۹

برگزاری دوره آموزشی "قدرت روابط مثبت در منزل و محیط کار"

دوره آموزشی/دانشگاه علومپزشکی لرستان

دکتر مهرداد کنترل جمعیت را به‌عنوان فاکتور مهم محدود شدن ارتباط و ازبین برنده واژه‌هایی دانست که روابط بین‌نسلی را تداوم می‌بخشد.

به گزارش مفدا لرستان، دکتر حسین مهرداد عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد خرم‌آباد و مدرس دوره آموزشی "قدرت روابط مثبت در منزل و محیط کار" ضمن توضیحاتی در مورد ضرورت و اهمیت "ارتباط" و نقش آن بین نسل‌ها، عدم فرزندزایی و کنترل جمعیت را به‌عنوان فاکتور مهم محدود شدن ارتباط و ازبین برنده واژه‌هایی دانست که روابط بین‌نسلی را تداوم می‌بخشد. وی برای حفظ ارتباط بر فرزندآوری تأکید کرد.

وی ۴۰ درصد رابطه را گوش دادن دانست و گفت: گوش کردن جان پروردن است و حرف زدن جان درکردن است. در ادامه به رفتار سازمانی و روابط در سازمان‌ها و نهاد خانواده پرداخت.

وی تأکید کرد قسمت فرهنگی مهم‌ترین قسمت هر سازمان است که بر روی روابط فرد با سازمان اثرگذار است.

گفتنی است دوره آموزشی ضمن خدمت  ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ ویژه کارشناسان تربیت بدنی، امور فرهنگی و اموردانشجویی با عنوان "قدرت روابط مثبت در منزل و محیط کار" درسالن جلسات معاونت دانشجویی فرهنگی برگزار گردید.

ماندانا گودرزی مسئول ضمن خدمت معاونت فرهنگی دانشجویی و برگزار کننده کلاس گفت: این دوره بامجوز شماره ۱۲۹۹/ ۹۵ /۱۰۰ و مصوب مدیریت نوسازی و تحول اداری جمعا به مدت ۱۲ ساعت و از دوره‌های تخصصی پرسنل به شمار می‌آید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.