دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۶

در گفت‌وگو با مفداگلستان؛

برنامه‌های هفته سلامت معاونت فرهنگی و دانشجویی تشریح شد

هفته سلامت

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: برنامه‌های هفته سلامت در این معاونت با هدف اطلاع‌رسانی و برجسته‌سازی شعار هفته سلامت برگزار می‌شود.

دکتر علیرضا احمدی در گفت‌وگو با مفداگلستان، از برنامه‌ریزی برای هفته سلامت در معاونت فرهنگی و دانشجویی خبر داد و اظهار کرد: با توجه به نام گذاری سال ۲۰۱۷ تحت عنوان (افسردگی ... بیا صحبت کنیم) از سوی سازمان جهانی بهداشت و نیز شیوع روز افزون و تأثیرات جدی این اختلال در حوزه های فردی و اجتماعی در جامعه، معاونت فرهنگی و دانشجویی به دلیل اهمیت بالای موضوع افسردگی بر آن شدند با هدف گسترش هرچه بیشتر برنامه های هفته سلامت که قرار است در هفته اول اردیبهشت ماه سال ۹۶ برگزار شود و همچنین آگاهی افزایی و شناخت اختلالات روانشناختی، پیشگیری و درمان افسردگی، همایش با موضوع افسردگی جهت دانشجویان، کارکنان برگزار نماید.
ایشان ادامه داد، از سوی معاونت فرهنگی و دانشجویی جهت هفته سلامت  برنامه اجرایی مدون از جمله
نصب بنر و پوستر در سطح دانشگاه و خوابگاه های دانشجویی با هدف اطلاع‌رسانی و برجسته‌سازی شعار هفته سلامت، همایش مشاوره با موضوع افسردگی، مسابقات آنلاین با موضوع سلامت، معرفی کتاب های آگاهی دهنده، ارائه بروشورهای هفته سلامت برای آگاهی افزایی افسردگی و حیطه های مرتبط با آن، اردوی یکروزه درون استان ویژه دانشجویان مرتبط با پیشگیری از افسردگی و ارتقاء شادکامی، برگزاری جشنواره‌های غذای سالم در خوابگاه دانشجویی و ... برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.