سه‌شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵

در ادامه بازدیدهای دوره ای از خوابگاه ها

مشکلات خوابگاه‌های فردوس و دانش دانشگاه علوم پزشکی زنجان با حضور شهرداران این خوابگاه ها ومدیران حوزه اموردانشجویی بررسی گردید.‌

فردوس

با هدف تعامل بیشتر شهرداران وحل مشکلات خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان،بازدید ونشست بررسی مشکلات و مسایل خوابگاهای دانشجویی فردوس ودانش از ساعت ۱۹و۳۰دقیقه تا ساعت ۲۲و ۳۰دقیقه مورخ بیست وهشتم فروردین ۹۶برگزار شد.دراین نشست دکتر فاطمه باقری مدیراموردانشجویی وناصر خلیلی معاون وسرپرست خوابگاه ها ی دانشجویی برادران و شهلا مرادی مسئول خوابگاه های خواهران ،مسئول روابط عمومی وتعدادی از شهرداران خوابگاه ودانشجویان شرکت داشتند.لازم به ذکر است معاون فرهنگی واموردانشجویی بعلت شرکت درهشتمین جشنواره فرهنگی در این نسشت حضور نداشت .

به گزارش  مفدا زنجان، این نشست در راستای برسی و حل مشکلات موجود در خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار شد.

در این نشست دکتر باقری در ابتدا ضمن تبریک سال جدید به حاضرین در جلسه، از همکاری مجدانه و بی‌دریغ  شهرداران و همکاران خوابگاهی در طول سال ۹۵ تقدیر و قدردانی کرد.

مدیر اموردانشجویی همچنین در ادامه بر تعامل هرچه بیشتر شهرداران خوابگاه‌ها با سرپرستان و مسئولین خوابگاهها ومدیران جهت حل مشکلات موجودتاکید کرد.

آقای خلیلی در این نشست به تعدادی از مشکلات بیان شده توسط شهرداران خوابگاه‌ها پاسخ داد.و با جمع بندی مشکلات مطرح شده توسط شهرداران خوابگاه‌های دانشجویی، مسؤولان جهت پیگیری و حل به موقع مشکلات و مسایل مطرح شده، قول مساعد دادند.


 

 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.