چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴

دبیر دانشگاهی یازدهمین جشنواره سیمرغ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:

تلاش دبیرخانه دانشگاهی جشنواره سیمرغ، تزریق نشاط و پویایی در بین دانشجویان است

هادی مبارکی

دبیر دانشگاهی یازدهمین جشنواره سیمرغ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: جشنواره سیمرغ امسال با سال های گذشته بسیار متفاوت است و حضور نداشتن دانشجویان در دانشگاه شرایط را بسیار سخت کرده، ولی تلاش ما این است که در این شرایط به منظور تزریق نشاط و پویایی در بین دانشجویان، فعالیت های خود را سامان دهیم.

مفدا بوشهر، هادی مبارکی در خصوص دبیرخانه دانشگاهی یازدهمین جشنواره سیمرغ در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با اعلام فراخوان یازدهمین جشنواره سیمرغ با شعار" هر خانه یک پایگاه سلامت" به طور رسمی کار دبیرخانه جشنواره در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر آغاز شد. در اولین جلسه که در دفتر معاونت دانشجویی با حضور کارشناسان فرهنگی و تعدادی از دانشجویان خلاق و توانمند برگزار شد،‌  به آسیب شناسی دورهای قبل پرداختم و سپس تیم های این دبیرخانه تعیین شد.

وی در ادامه افزود:‌ در همین راستا در قالب چارت سازمانی، سفیران سیمرغ و دست اندرکاران این دبیرخانه معرفی شدند. همچنین طی نامه ای پوستر و فرخوان جشنواره که به دستان خلاقانه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر طراحی و تنظیم شده بود به دانشگاهای استان بوشهر و کانون های فرهنگی ارسال و از آنها جهت شرکت در یازدهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ دعوت شد.

دبیر دانشگاهی یازدهمین جشنواره سیمرغ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به تبلیغات انجام شده جهت معرفی جشنواره در فضای مجازی و اتوماسیون اداری گفت: علاوه بر آن در راستای معرفی هر چه بیشتر این جشنواره فرهنگی با مساعدت معاون فرهنگی و دانشجویی و مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر طی نشستی با مسئولان فرهنگی و هنری حوزی هنری استان جهت برگزاری کلاس های هنری در دانشگاه و اطلاع رسانی جشنواره سیمرغ در بخش های دانشگاهی و شرکت عموم مردم همکارهای لازم شکل گرفت و حوزه هنری استان نیز در این زمینه با دانشگاه همکاری خواهد داشت.

وی تصریح کرد: جشنواره سیمرغ امسال با سال های گذشته بسیار متفاوت است و حضور نداشتن دانشجویان در دانشگاه شرایط را بسیار سخت کرده، ولی تلاش ما این است که در این شرایط به منظور تزریق نشاط و پویایی در بین دانشجویان فعالیت های خود را سامان دهیم.

مبارکی در ادامه افزود: به خاطر شرایط پاندمی کرونا و محدودیت های آن امکان حضور فیزیکی دانشجویان در دانشگاه بسیار کم شده است، بنابراین درفضای مجازی تبلیغات گسترده ای انجام داده ایم. همچنین با هماهنگی های که صورت گرفته برای شناسایی و استعدادیابی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر جهت شرکت در بخش های مختلف این جشنواره، با تمام محدودیت های موجود تلاش خود را خواهیم کرد تا  دانشجویان با رعایت پروتکل های بهداشتی درجشنواره حضور پیدا کنند و هنرخویش را به  معرض نمایش بگذارند.

 هادی مبارکی با بیان اینکه جشنواره امسال‌ به جزجوایز نقدی ولوح تقدیر دارای امتیازات ارزشیابی هم خواهدبود اظهار داشت: از تمامی همکاران اداری در تمامی بخش های دانشگاه دعوت می کنم در این جشنواره فرهنگی متناسب با علاقه و مهارت خود شرکت گسترده داشته باشند.

دبیر دانشگاهی یازدهمین جشنواره سیمرغ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در پایان ضمن تشکر از معاون فرهنگی و دانشجویی و مدیر فوق برنامه و امور فرهنگی دانشگاه گفت: از تیم پرتلاش و سفیران دانشجویی سیمرغ که در این فستیوال هنری برای درخشش دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر همت گماشتند بسیار قدردانی می کنم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.