پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۹

همزمان با هفته سلامت روان؛

مسابقه" یک فیلم خوب؛ هزاران نکته" در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار می شود

مسابقه فیلم تربت حیدریه

اداره مشاوره و سلامت روان همزمان با روزهای پایانی هفته سلامت روان مسابقه" یک فیلم؛ هزاران نکته" را با جوایز ویژه برگزار می نماید.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، اداره مشاوره و سلامت روان همزمان با روزهای پایانی هفته سلامت روان مسابقه" یک فیلم؛ هزاران نکته" را با جوایز ویژه برگزار می نماید.

"سمانه اسحاق زاده" کارشناس مسئول اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه در گفتگو با مفدا گفت: مسابقه" یک فیلم خوب؛ هزاران نکته" در روزهای پایانی هفته سلامت روان برگزار می شود. در همین راستا  فیلم "رستگاری در شائوشنگ" معرفی می گردد که شرکت کنندگان بعد از تماشای این فیلم بایستی به سوالات مطرح شده پاسخ دهند.

وی ادامه داد: با پایان یافتن این نظر برگزیدگان این مسابقه به صورت پادکستی تهیه و به زودی منتشر خواهد شد. همچنین شرکت کنندگان می توانند پاسخ های خود را نهایتا تا روز دوشنبه ۲۸ مهرماه به شناسه تلگرامی @Reza_zarqani ارسال نمایند و بعد از داوری انجام شده جایزه ای نفیس اهدا خواهد شد.

گفتنی است سوالات به شرح ذیل می باشد:

۱. زندان همواره نمادی از تنهایی، ناامیدی، شرایط ناگوار و سخت است. در این فیلم، واکنش زندانیان به زندان و آزادی متفاوت است. شما دلیل این تفاوت را چگونه تبیین می کنید؟

۲. فکر می کنیداگر شما به جای شخصیت اصلی داستان بودید، چه مسیری را در مقابل این نماد (زندان) در پیش می گرفتید؟ چرا این مسیر را انتخاب میکردید؟

۲.تاثیر زمان و بودن در شرایط نامطلوب بر خواسته ها و جایگاهی که فکر می کنید مستحق آن هستید را چطور می بینید؟

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.