یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸

تقدیر از کارکنان اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان دانشگاه

کاشان/روان

در جلسه ای با حضور دکتر گیلاسی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و مدیران حوزه معاونت، حسین بیغم سرپرست اداره مشاوره، حمزه ارباب، زهرا ماشاء اله و مریم تابعی کارشناسان ارشد اداره به مناسبت هفته سلامت روان از اقدامات مرکز مشاوره در ارائه ­ی خدمات مشاوره تقدیر شد.

به گزارش مفدا کاشان، دکتر گیلاسی ضمن تشکر از مشاوران و کارکنان اداره مشاوره دانشگاه، به بیان ضرورت توجه به سلامت روان افراد پرداخت و بر لزوم انعکاس اقدامات مرکز مشاوره دانشجویان دانشگاه تاکید فراوان نمود.

وی با اشاره براین که مراقبت های بهداشت روانی یکی از اجزائ مهم مراقبت های بهداشتی می باشد گفت: جامعه باید به راحتی در همه جا بتوانند به این خدمات دسترسی داشته باشند.

گیلاسی در ادامه افزود: تصویر فعالیت ها و اقدامات به خوبی باید ارائه شود تا ارزش کار مشخص گردد و هدف از تلاش ما این است که دانشجویان بتوانند خدمات را استفاده کنند و لازمه این کار معرفی خدمات می باشد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تصریح کرد: با توجه به این که شکل حضور دانشجو در دانشگاه تغییر کرده نحوه ارائه خدمات نیز بصورت مجازی خواهد بود و باید روی کیفیت خدمات نیز کار شود و خدمات مجازی را تمرین کنیم و انعطاف پذیری لازم را در خدمات داشته باشم.

در ادامه حسین بیغم سرپرست اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه به ارائه خدمات و مشکلات این اداره پرداخت.

در پایان این جلسه از تلاش ­ها و خدمات کارکنان و مشاوران اداره مشاوره با اهداء لوح تقدیری از سوی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه قدردانی شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.