دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹

همزمان با مبعث رسول رحمت و مهربانی

جشن مبعث در دانشکده گراش برگزار شد

جشن مبعث گراش

این مراسم همزمان با جشن روز علوم آزمایشگاهی و با حضور دکتر محسن زاده معاونت دانشجویی –فرهنگی دانشکده ،دانشجویان و تعدادی از اساتید رشته علوم آزمایشگاهی و دیگر اساتید دانشکده برگزار شد

به گزارش مفدا گراش مراسم جشن بعثت پیامبر اکرم (ص) در دانشکده علوم پزشکی به همت امور فرهنگی و بسیج دانشجویی دانشکده علوم پزشکی گراش برگزار شد.

این مراسم که همزمان با روز علوم آزمایشگاهی و با حضور دکتر محسن زاده معاونت دانشجویی –فرهنگی دانشکده ،دانشجویان و تعدادی از اساتید رشته علوم آزمایشگاهی و دیگر اساتید دانشکده برگزار شد، حجه الاسلام غلامی از اساتید حوزه علمیه گراش، پس از تبریک بعثت پیامبر اکرم(ص) با اشاره به آیات قران و احادیث ائمه گفت:جاهلیت مدرن جامعه را فرا گرفته است که در جامعه ما با پیروی از پیامبر اکرم (ص) و سیره ان حضرت قابل پیشگیری است.

در ادامه مراسم احمد جبرالدینی مدیر گروه علوم آزمایشگاهی ضمن تبریک عید مبعث و روز علوم آزمایشگاهی اهمیت این رشته را در پیشگیری ودرمان بیماری ها بیان کرد.

این مراسم با برنامه تقلید صدا ،اجرای مسابقه خوانندگی برادران و مسابقه ای در بخش خواهران و برادران رشته علوم آزمایشگاهی به پایان رسید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.