دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹

توسط دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار صورت گرفت؛

کسب مقام اول رشته طناب‌زنی در همایش ورزش‌های همگانی مجازی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور

طناب زنی/ سبزوار

مینا گرمابی دانشجوی رشته بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی سبزوار موفق به کسب مقام اول رشته طناب‌زنی در همایش ورزش‌های همگانی مجازی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور شد.

به گزارش مفدا سبزوار؛ مهدی معتکف‌فر مدیر دانشجویی دانشگاه ضمن اعلام این خبر افزود: دور نخست همایش ورزش‌های همگانی مجازی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی در سه رشته ورزشی طناب زنی، روپایی و آمادگی جسمانی برگزار شد و شرکت کنندگان از روز یکشنبه ۲۷ مهرماه تا روز پنجشنبه اول آبان ماه فیلم مسابقات ورزشی خود را بر اساس آیین نامه و قوانین مسابقات ارسال نمودند.

مدیر دانشجویی دانشگاه ادامه داد: با توجه به نتایجی که تاکنون در رشته‌ طناب‌زنی اعلام شده است مینا گرمابی دانشجوی رشته بهداشت محیط دانشگاه با کسب امتیاز ۲۵/۴۴ موفق به کسب مقام اول در رشته طناب‌زنی شده و همچنین مریم خسروجردی دیگر دانشجوی رشته بهداشت محیط دانشگاه و شرکت کننده در این مسابقات موفق به کسب مقام هشتم در این رشته شده است.

معتکف‌فر با بیان اینکه دور دوم همایش ورزش های همگانی مجازی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی در رشته‌های ورزشی لیوان چینی، هدف زنی والیبال و فریزبی برگزار خواهد شد افزود: ورزشکاران می‌بایست فیلم‌های ارسالی مسابقات ورزشی خود را از روز یکشنبه ۲۵ آبان ماه تا روز پنجشنبه ۲۹ آبان ماه ارسال کنند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ۱۵ ورزشکار در رشته‌های روپایی، هدف‌زنی والیبال، طناب‌زنی و آمادگی جسمانی با ارسال فیلم‌های ورزشی خود در این مسابقات شرکت کرده‌اند.

وی در پایان ضمن تبریک به این مقام آوران دانشگاه، موفقیت و سربلندی همه دانشجویان را از خداوند متعال خواستار شد و افزود: با توجه به اینکه برگزاری این نوع مسابقات ورزشی برای اولین بار به صورت مجازی برگزار می‌شد دانشجویان با آن آشنایی کافی را نداشتند ولی در نهایت فیلم‌ها ارسال و مورد قبول داوران قرار گرفت.