چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹

چهارمین جلسه شورای نظارت بر انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد

انجمن علمی زنجان

چهارمین جلسه شورای نظارت بر انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی لرستان در معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا چهارمین نشست شورای نظارت بر انجمن های علمی با حضور اکثریت اعضا شورا روز چهارشنبه مورخ ۲۱ ابانماه به منظور دریافت گزارش برگزاری انتخابات سالیانه انجمن های علمی در دفتر جلسات معاونت فرهنگی دانشجویی تشکیل شد.

در این جلسه که در غیاب معاون فرهنگی دانشجویی جناب آقای دکتر سپه وند به ریاست مدیر فرهنگی برگزار شد ابتدا شمه ای از آمار و اطلاعات انجمن های تاسیس شده در دانشگاه و نحوه برگزاری انتخابات سالیانه انجمن های علمی به سمع حضار رسید و سپس به اعتراضات و شکایات رسیده در این خصوص رسیدگی شد.

در خصوص اعتراض به تایید صلاحیت یکی از اعضا شورای مرکزی انجمن علمی آنکولوژی ، نظر به اینکه فرد مذکور در زمان برگزاری انتخابات در حال گذراندن ترم بهاره بوده معدل نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸-۹۹ ملاک عمل بوده و لذا شورا رای بر وارد نبودن اعتراض داد.
در مورد برگزاری مجدد انتخابات دبیر دبیران شورای دانشکده پزشکی نیز با توجه به قانونی بودن برگزاری این انتخابات و حضور ناظر معاونت در حین برگزاری با برگزاری مجدد انتخابات موافقت بعمل نیامد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.