چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹

در مصاحبه با مدیر فرهنگی دانشگاه؛

عملکرد دانشگاه علوم پزشکی گلستان در هشتمین جشنواره فرهنگی تشریح گردید

روحی-گلستان

دانشگاه علوم پزشکی گلستان در هشتمین جشنواره فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی، با ثبت تعداد ۱۰۴۰ اثر و کسب ۸ رتبه برتر توسط دانشجویان در مراسم اختتامیه ،خوش درخشید.

به گزارش مفدا گلستان، مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اعلام این خبر گفت: خوشبختانه معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در دو سال گذشته با بهره گرفتن از کلیه ظرفیت‌های موجود توانسته گام های مثبتی در جهت تحول در اهداف و اجرای برنامه های فرهنگی در سطح کشور بردارد.

قنبر روحی، اضافه کرد: اهمیت یافتن حوزه فرهنگی در سال های اخیر، موجب تحول اساسی در روش‌ها و سیاست‌های مدیریتی و برنامه‌ریزی شده است و برگزاری هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت، از جمله این سیاست‌های کلان می باشد.

وی ادامه داد: در جشنواره فرهنگی سال۹۵، در دانشگاه علوم پزشکی گلستان ۴۱۰ نفر دانشجو، ۱۱۳نفر کارمند و ۲۲ عضو هیات علمی مجموعا تعداد ۵۴۵ نفر شرکت کننده با ۱۰۴۰ اثر شرکت کردند که موفقیت خوبی برای دانشگاه است.

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: ضمن اینکه آمارها نشان از رشد مطلوب دانشگاه علوم پزشکی گلستان از نظر تنوع آثار و آمار مشارکت دانشجویان این دانشگاه، نسبت به سال گذشته دارد فراهم نمودن زمینه حضور کارکنان در جشنواره با استقبال خوب کارکنان این دانشگاه مواجه شد.

روحی افزود: برای برگزاری جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت در این دانشگاه، به همت کارشناسان فرهنگی و کارشناس مسئول دبیرخانه این جشنواره، برنامه‌های متعددی از جمله برگزاری کلاس، کارگاه و نشست هایی با موضوع جشنواره و ... اجرا شده است و در موعد مقرر تمام مراحل آن شامل ثبت آثار و ارسال آنها به معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت متبوع انجام شد.

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گلستان افزود: برای حضور کیفی دانشجویان در برخی از رشته های جشنواره، از اساتید مجرب استانی برای آموزش دانشجویان استفاده شد.

روحی گفت: هشتمین جشنواره فرهنگی با زحمات همکاران فرهنگی و پیگیری‌های دلسوزانه آنان و مساعدت‌های مالی و معنوی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، به صورت مطلوب برگزار شد که زحمات آنان قابل تقدیر است.

وی افزود:پس از ارزیابی آثار ارائه شده به جشنواره توسط هیات داوران وزارت بهداشت، اسامی دانشجویان و کارکنانی که آثار آنان به مرحله کشوری راه یافت معرفی شدند و ۳۵ نفر از دانشجویان و کارکنان به مراسم اختتامیه به میزبانی پردیس تئاتر تهران دعوت شدند.

مدیر فرهنگی گفت:پس از حضور دانشجویان اعزامی و شرکت در بخش پایانی، ۸اثر از دانشگاه علوم پزشکی گلستان به شرح ذیل حائز رتبه های برتر شدند:

۱ کسب مقام سوم توسط کیمیا آریان  در  بخش گویندگی و اجرا

۲ کسب مقام سوم توسط ایمان خرمی زاده  در بخش استند کمدی بخش سراسر کشور

۳- کسب شایسته تقدیر توسط شیوا فندرسکی، جهت نقش خوانی زن در بخش نمایشنامه خوانی

۴-کسب رتبه دوم توسط شایان نعلبندی در رشته ترانه از بخش ادبی

۵-کسب رتبه اول توسط فاطمه سادات میرکریمی در رشته: سفال و سرامیک

۶- کسب رتبه دوم توسط امیر حسین بهی  برای فیلم " گرگان شهر نادر " رشته: فیلم مستند ویژه دانشجویان

۷- کسب رتبه اول توسط امیرحسین بهی در بخش تحقیق و پژوهش فیلم مستند

۸- کسب بهترین کارگردانی فیلم کوتاه توسط سهیل پارسازاده برای فیلم "ماندن"

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.