شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱

در هفته جهانی سلامت غرفه پایش سلامت عمومی و ایستگاه مشاوره سلامت عمومی در پارک کیو برگزار گردید

پایش سلامت/لرستان

در آخرین روز از هفته سلامت ایستگاه سنجش سلامت و مشاوره، بیش از ۲۰۰ نفر از مردم مورد سنجش سلامت شامل، تست قند و فشار، شاخص بی ام آی، ویزیت و مشاوره‌ی روانشناسی و افسردگی قرار گرفتند.

در آخرین روز از هفته سلامت ایستگاه سنجش سلامت و مشاوره برای عموم مردم در پارک کیو برپا شد.

به همت دبیر علمی و دانشجویان عضو انجمن علمی پرستاری و همچنین چندتن از دانشجویان داروسازی به منظور توسعه فرهنگ سلامت عمومی در هفته جهانی سلامت غرفه پایش سلامت عمومی و ایستگاه مشاوره سلامت عمومی در مکان پارک کیو ۷ اردیبهشت از ساعت ۱۵ الی ۲۰ برگزار گردید.

قابل ذکر است علاوه برحمایت‌های دانشکده پرستاری و مامایی نهادهای مختلفی از جمله نظام پرستاری شهرستان خرم آباد وشهرستان های تابعه
سازمان جهاد دانشگاهی استان ،اداره کل اموزش و پرورش استان، شوری اسلامی شهر خرم آباد و شهرداری حامی این برنامه بودند.
این برنامه با حضور ریاست دانشکده، ناظر انجمن، مدیر دفتر پرستاری دانشگاه، نماینده نظام پرستاری، مدیر کل اموزش و پرورش و تحت پوشش رسانه ملی و با استقبال بسیار خوب شهروندان  برگزار شد

این برنامه توسط انجمن علمی پرستاری دانشجویان و با حضور ریاست دانشکده، ناظر انجمن، مدیر دفتر پرستاری دانشگاه، نماینده نظام پرستاری، مدیر کل اموزش و پرورش و تحت پوشش رسانه ملی و با استقبال بسیار خوب شهروندان  برگزار شد.

در این ایستگاه سنجش سلامت بیش از ۲۰۰ نفر از مردم مورد سنجش سلامت شامل، تست قند و فشار، شاخص بی ام آی، ویزیت و مشاوره ی روانشناسی و افسردگی قرار گرفتند.


 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.