چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸

با حضور تنی چند از اعضای شورای صنفی مرکزی وزارت بهداشت؛

چگونگی برگزاری انتخابات شوراهای صنفی دانشگاه‌های علوم پزشکی در نشستی بررسی شد

گزارش تصویری/ نشست بررسی چگونگی برگزاری انتخابات شوراهای صنفی دانشگاه‌های علوم پزشکی به شکل مجازی برگزار شد

نشست بررسی چگونگی برگزاری "انتخابات شوراهای صنفی دانشگاه‌های علوم پزشکی" در سال ۹۹ به صورت برخط و در فضای مجازی با حضور مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت و تنی چند از اعضای شورای صنفی مرکزی وزارت بهداشت برگزار شد.

به گزارش مفدا، نشست بررسی چگونگی برگزاری انتخابات شوراهای صنفی دانشگاه‌های علوم پزشکی، چهارشنبه پنجم آذرماه، با حضور مهندس رحمان خدابنده‌لو مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت و تنی چند از اعضای شورای صنفی مرکزی دانشجویان وزارت بهداشت در سالن شهید احدی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت برگزار شد.

در این نشست، مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت با بیان این‌که تصمیمی در خصوص برگزاری انتخابات شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی با توجه به تعطیلی دانشگاه‌ها و شیوع ویروس کرونا نگرفته‌ایم، ابراز داشت: در این نشست تلاش داریم تا در خصوص نحوه برگزاری این انتخابات به صورت مجازی با کارشناسان و تعدادی از اعضای شورای صنفی مرکزی دانشجویان وزارت بهداشت به بحث و تبادل نظر بپردازیم.

وی ادامه داد: پس از بررسی و گرفتن نظرات عزیزانمان در این خصوص در مورد برگزاری انتخابات شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی تصمیم گیری خواهد شد تا در صورت برگزاری به صورت مجازی و همزمان در سراسر کشور، انتخاباتی شفاف و کاملا سالم را برگزار کنیم.

در این نشست اعضای شورای صنفی مرکزی دانشجویان وزارت بهداشت نظرات خود را در خصوص برگزاری این انتخابات به صورت مجازی بیان کردند و به بیان راه‌کارهای لازم برای برگزاری هر چه منظم‌تر و سالم‌تر این انتخابات پرداختند.

گفتنی است در این نشست، دکتر افسانه صادقی معاون مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت، آرمین سعیدی سوق دبیر کارگروه آموزش و پژوهش شورای صنفی مرکزی دانشجویان وزارت بهداشت، دکتر ایزد محمدخواجه دبیر حقوقی شورای صنفی مرکزی دانشجویان وزارت بهداشت و مدیران دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و شهید بهشتی نیز حضور داشتند./انتهای پیام

کدخبرنگار: ۱۰۴۳۰

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.