سه‌شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۶

در مراسم مرحله اول اختتامیه‌ی المپیاد ورزشی دانشجویان در اصفهان؛

تیم‌ها و ورزشکاران برتر رشته‌های تکواندو، کاراته، کشتی و شنا به روی سکو رفتند

المپیاد ورزشی اصفهان

در مراسم اختتامیه‌ی مرحله اول المپیاد ورزشی دانشجویان در اصفهان؛ تیم‌ها و نفرات برتر چهار رشته ورزشی تکواندو، کاراته، کشتی و شنا به روی سکو رفتند تا مدال‌های خود از مدیر کل دانشجویی وزیر بهداشت و جمعی از مقامات استانی و دانشگاهی دریافت کنند

با پایان یافتن رقابت‌های ورزشی در چهار رشته تکواندو، کاراته، کشتی و شنا نفرات برتر تیمی و انفرادی به روی سکوی اهدای مدال رفتند.

براساس این گزارش، در رشته تکواندو تیم دانشگاه علوم پزشکی تبریز  بر روی سکوی قهرمانی ایستاد و تیم‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران و گیلان در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

در رشته کاراته نیز  بر اساس اعلام نتایج تیمی، تیم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان میزبان این رقابت ها، به مقام قهرمانی رسید و تیم‌های دانشگاه علوم پزشکی ایران و شهید بهشتی صاحب عناوین دوم و سوم شدند.

بر اساس این گزارش، در رشته کشتی نیز تیم دانشگاه علوم پزشکی شیراز توانست مقام قهرمانی را از آن خود کند و تیم‌های علوم پزشکی کرمانشاه و شهید بهشتی به ترتیب در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

در نتایج تیمی مسابقات رشته شنا، تیم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان صاحب مدال طلا شد  و تیم‌های دانشگاه علوم پزشکی مشهد و ایران به مدال نقره و برنز دست یافتند.

بر اساس این گزارش نتایج انفرادی نیز به شرح زیر اعلام شد:


تکواندو
وزن۵۴ کیلو گرم
شهاب الدین رضایی از تهران مقام اول
مرتضی رضایی شرفداری کلائی  از مازندران مقام دوم
امیرکارگر از اهواز و میرحسین سیدولیلو از تبریز به صورت مشترک مقام سوم

وزن ۵۸ کیلوگرم
میلاد مقدم از زنجان مقام اول
سجاد سبزه علی دهکی از اصفهان مقام دوم
مهدی رحمانی از تبریز و رضا بساک از اهواز به صورت مشترک مقام سوم


وزن ۶۳ کیلوگرم
علی صابری از یزد مقام اول
مهدی طاهری از بجنورد مقام دوم
امین امیری از شیراز و حسین دالوند از اهواز به صورت مشترک مقام سوم


وزن ۶۸ کیلوگرم
آریان محمدی از گیلان مقام اول
احسان سهرابی چقابلکی از مشهد مقام دوم
بهروز خضرپور از بوشهر و میلاد دهنوی از کرمانشاه به صورت مشترک مقام سوم

وزن ۷۴ کیلوگرم
سعید نعمتی از تهران مقام اول
سیاوش ایزدی دولتخانه از تهران مقام دوم
حسین خوشخوتیتکانلو از مشهد و مرتضی جعفر زاده از بقیه‌الله (عج) به صورت مشترک مقام سوم

وزن ۸۰ کیلوگرم
علی احمدی مقام اول
حمیدرضا یوسفی نوده از تبریز مقام دوم
رضا درویشی از گراش و مهران بابایی خوزانی به صورت مشترک مقام سوم


وزن مثبت ۸۰ کیلوگرم
جمال سرایی از تبریز مقام اول
مرتضی رفیع زاده از گیلان مقام دوم
محمد رضا هاشمی اصل از یزد و محمد جواد گلبهارحقیقی از شیراز به صورت مشترک مقام سوم


وزن ۸۷ کیلوگرم
حسین صمدی شوب از بابل مقام اول
سعید باقرآبادی از شهید بهشتی  مقام دوم
امین آصفی سمیرمی از اصفهان و شایان شریفی از شیراز به صورت مشترک مقام سوم



کشتی

وزن ۱۲۵ کیلوگرم
 علی کاظمی مقدم بیدختی از گناباد مقام اول
صادق نیک بخت دانا از اردبیل  مقام دوم
محمد جواد نصرتیان از ایلام   و عارف رستمی سربزره از بقیه الله(عج) به صورت مشترک مقام سوم


وزن ۵۴ تا ۵۷ کیلوگرم
سید مرتضی صمدانی از شیراز  مقام اول
امین ترابی از سمنان  مقام دوم
محمد رضا صالحی از رفسنجان و کیانوش حیدری کرم بستی از اصفهان به صورت مشترک مقام سوم

وزن ۶۱ کیلوگرم
امین صادقی از رفسنجان  مقام اول
نقی عربی از گیلان  مقام دوم
فرشاد میرزایی از کرمانشاه و رضا ظهرابی از لرستان به صورت مشترک مقام سوم

وزن ۶۵ کیلوگرم
امید آزادبخت از لرستان مقام اول
پیمان پیرمحمد زاده از تهران مقام دوم
محمد رضا محمدی از سمان و ابوالفضل معتمد از مشهد به صورت مشترک مقام سوم

وزن ۷۰ کیلوگرم
محمد مقامی از شیراز مقام اول
محمد صادق علیجان سرحدی مقام دوم
محسن سلیمی منش از کرمانشاه و حسین خانی از گلستان مقام سوم به صورت مشترک مقام سوم

وزن ۷۴ کیلوگرم
اصغر فلاح از تبریز مقام اول
امیرمحمد یار یاری از همدان مقام دوم
هوشنگ شاهمرادی از قزوین و حسن درویشی نژاد ازکرمانشاه به صورت مشترک مقام سوم

وزن ۸۶ کیلوگرم
ابراهیم قلی نژاد چمازکتی از  تهران مقام اول
اردلان علیخانیان از بیرجند مقام دوم
حسن غره داغلی از اراک و کمال مرتضایی شورکی از شهید بهشتی به صورت مشترک مقام سوم

وزن ۹۷ کیلوگرم
بهنام گرامی نژاد از لرستان مقام اول
سید امیر رضا حسینی از شهید بهشتی مقام دوم
علیرضا طاهری خرد از دانشگاه ایران و افشین محمدی از کرمانشاه  به صورت مشترک مقام سوم

 کاراته

کاتا انفرادی:
شاهین شریفی از زاهدان مقام اول
بیژن پایدار از تهران مقام دوم
فواد قبادی از اصفهان مقام سوم
حسین ایومن از اهواز مقام سوم


کومیته -۵۵:
حمید روزبان از دانشگاه شهید بهشتی مقام اول
میرکاظم سیداکبری از تبریز مقام دوم
شاهین محرمی از ارومیه مقام سوم
مصطفی صفری از تهران مقام سوم


کومینه -۶۰:
علیرضا رضایی افرا از دانشگاه ایران مقام اول
حسین عسکری از مازندران مقام دوم
محمدحسین همت اسفه از اصفهان مقام سوم
حسین مقصودی از بابل مقام سوم


کومیته -۶۷:
پیمان احمدی از دانشگاه ایران مقام اول
سید جواد هاشمی امریی از دانشگاه مازندران مقام دوم
جواد بتکده از کرمانشاه مقام سوم
علی محمدی از شیراز مقام سوم


کومیته -۷۵:
مهدی بیک جانی از همدان مقام اول
رضا محمدی از مازندران مقام دوم
خشایار زاهدی ازدزفول مقام سوم
دانیال جوکار از بابل مقام سوم


کومیته -۸۴:
محمد سلیمانی از اصفهان مقام اول
بیژن پایدار از تهران مقام دوم
پیمان سهندی از ارومیه مقام سوم
حسین دهقان بنادکی از یزد مقام سوم


کومیته +۸۴:
میثم گوشه از اصفهان مقام اول
مجتبی زعیم دار از دانشگاه شهید بهشتی مقام دوم
بهینا ساجدی علی دخت از دانشگاه علوم پزشکی ایران مقام سوم
علیرضا حیدری مهرآبادی از قزوین مقام سوم

شنا
۱۰۰ متر آزاد
کیان دولتشاهی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مقام اول
علی محمدزاده از دانشگاه علوم پزشکی مشهد مقام دوم
دانیال بهرامی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز مقام سوم

۱۰۰ متر پروانه
امیررضا احسانی از دانشگاه علوم پزشکی ایران مقام اول
فرشاد حصاری از دانشگاه علوم پزشکی مشهد مقام دوم
سبحان ثقفی از دانشگاه علوم پزشکی قزوین مقام سوم

۱۰۰ متر قورباغه
صدرا علی محمدی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز مقام اول
آرش ایرانی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مقام دوم
آرین صفاپور از دانشگاه علوم پزشکی شیراز مقام سوم

۱۰۰ متر کرال پشت
محمد مهدی مرادی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مقام اول
سیدمهیار قاسمی از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد مقام دوم
پویا زندی از دانشگاه علوم پزشکی شوشتر مقام سوم

 ۲۰۰ متر آزاد
کیان دولتشاهی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مقام اول
علی محمد زاده از دانشگاه علوم پزشکی مشهد مقام دوم
دانیال بهرامی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز مقام سوم

۲۰۰ متر قورباغه
فرزان پیوده از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مقام اول
صدرا علی محمدی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز مقام دوم
آرین صفا پور از دانشگاه علوم پزشکی شیراز مقام سوم

۵۰ متر آزاد
دانیال بهرامی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز مقام اول
سید مهیار قاسمی از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد مقام دوم
امیررضا احسانی از دانشگاه علوم پزشکی ایران مقام سوم

۵۰ متر پروانه
کیان دولتشاهی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مقام اول
امیررضا احسانی از دانشگاه علوم پزشکی ایران مقام دوم
پوریا رهبر نیکوکار از دانشگاه علوم پزشکی گیلان مقام سوم

۵۰ متر قورباغه
آرش ایرانی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مقام اول
میلاد عامری از دانشگاه علوم پزشکی کاشان مقام دوم
صدرا علی محمدی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز مقام سوم

۵۰ متر کرال پشت
محمد مهدی مرادی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مقام اول
سید مهیار قاسمی از دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد مقام دوم
مجتبی شهیدی از دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله( عج) مقام سوم

 همچنین در ماده ۴ در ۱۰۰ متر آزاد تیمی، تیم اصفهان متشکل ازکیان دولتشاهی، وحید منصوری، آرش ایرانی و محمدمهدی مرادی مقام نخست را کسب کرد و تیم مشهد با فرشاد حصاری، امیر نیک، رامین اشرف پور و علی محمد زاده به رده دوم دست یافت و تیم دانشگاه ایران با ترکیب تیمی مجتبی ابوالحسنی، سپند تکاپوی، شایان دباغ و امیررضا احسانی بر سکوی سوم ایستاد.
در ۴ در ۵۰ متر مختلط تیمی، تیم اصفهان با ترکیب تیمی محمد مهدی مرادی، آرش ایرانی، کیان دولتشاهی و شاهین ثنایی اصفهانی مقام قهرمانی را کسب کرد،تیم مشهد نیز با همراهی رامین اشرف پور، فرشاد حصاری، امیر نیک و علی محمدزاده مقام نایب قهرمانی را بدست آورد و تیم دانشگاه شهید بهشتی با حضور یوسف محرابی، هومن علاقه بندی، سعید غریبیان بجستانی و امیرمحمد شاهرخی منسب، سوم شد.

گفتنی است: این رقابت‌ها در سایر رشته‌های ورزشی تا ۲۷ مردادماه در اصفهان ادامه دارد

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.