پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵

سفیر پویش سراسری "سهم من" در دانشگاه:

آغاز پویش سهم من در دانشگاه علوم پزشکی لرستان/ دانشجویان بی‌بضاعت حمایت مالی می‌شوند

پویش سهم من

سفیر پویش سراسری "سهم من" در دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: امیدواریم به بهترین نحو، پویش (سهم من) را در دانشگاه علوم پزشکی لرستان به پایان برسانیم.‌

مریم فلاحیان در گفتگو با خبرنگار مفدا اظهار داشت: این پویش، حرکتی جمعی برای حمایت از دانشجویان بی‌بضاعت دانشگاه می‌باشد که با توجه به شیوع ویروس کرونا با مشکلات اقتصادی زیادی روبه‌رو شده و شرایط اقتصادی ایشان ضربه دیده است و نیازمند کمک مالی می‌باشند.

وی افزود: بررسی نیازمند بودن دانشجویان بی‌بضاعت، فعالیتی تخصصی و محرمانه است و بر عهده معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت است و من به‌عنوان سفیر پویش، انتظار دارم تشکل‌ها، کانون‌های فرهنگی و انجمن‌های علمی در دانشگاه‌ ما را یاری دهند تا بتوانیم در فاز اول بهترین نتیجه و بالاترین همکاری را داشته باشیم.

سفیر پویش سراسری "سهم من" در دانشگاه علوم پزشکی لرستان خاطرنشان کرد: نحوه شرکت در این پویش بدین‌صورت است که هرکسی به میزان دلخواه مبلغ موردنظر خود را به شماره‌حساب یا شماره کارت اعلام‌شده واریز می‌کند سپس با مراجعه به سامانه جامع وزارت بهداشت و انتخاب دانشگاه موردنظر خود، فیش واریزی و مبلغ را در پورتال مذکور وارد می‌کند.

فلاحیان ادامه داد: بعد از پایان طرح با توجه به مبلغ جمع‌آوری‌شده هر دانشگاه و تعداد دانشجویان نیازمند آن دانشگاه به دانشجویان شناسایی‌شده به‌صورت محرمانه اهدا خواهد شد.

وی بیان داشت: در این قسمتی طراحی‌شده است که با توجه به شناخت دانشجویان از دوستان خود می‌توانند کمک‌های خود را به‌صورت محرمانه و با واردکردن اسم شخص فقط به آن دانشجو انجام دهند که رعایت اصول اخلاقی توسط آن شخص الزامی است.

سفیر پویش سراسری "سهم من" در دانشگاه علوم پزشکی لرستان همچنین گفت: این پویش وابستگی خاصی به نهادی ندارد لذا از همه مجموعه دانشگاه علوم پزشکی لرستان اعم از دانشجوها، کارکنان، اساتید، کارمندان، تمامی کانون‌ها و انجمن‌های دانشگاه، تقاضای کمک و اطلاع‌رسانی این کمپین را دارم.

فلاحیان تصریح کرد: امیدواریم با یاری هم بتوانیم به بهترین نحو این پویش را به پایان برسانیم‌؛ با اعلام آمادگی نهادهای دانشجویی دانشگاه و همچنین یاری دیگر دانشجویان در اطلاع‌رسانی و شرکت در پویش (سهم من) این پویش در دانشگاه علوم پزشکی لرستان کلید خواهد خورد.

خبر: انیس عبدالهی / مفدا لرستان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.