سه‌شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۸

بازدید معاون فرهنگی ودانشجویی دانشگاه از خوابگاه های خواهران کوثر و ۵آذر

بازديد معاون  فرهنگي ودانشجويي دانشگاه از خوابگاه های خواهران کوثر و ۵آذر

به مناسبت اعیاد شعبانیه، دکتر علیرضا احمدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ،به همراه مدیران دانشجویی ،فرهنگی و جمعی از مسئولین واحدها با دانشجویان خوابگاه های خواهران بازدیدو دیدار کردند.

به گزارش مفداگلستان، به درخواست نمایندگان شورای صنفی، بازدید از خوابگاه های دانشجویی انجام شد. در ابتدای این برنامه معاون فرهنگی و دانشجویی از اتاق ها و امکانات خوابگاه ها بازدید نمودند و مشکلات خوابگاه ها را بررسی کرده و دستور پیگیری را صادر نمودند.

در ادامه نشست های صمیمی با دانشجویان برگزار شد. دکتر احمدی در این نشست، خوابگاه را خانه دوم دانشجویان در ایام تحصیل معرفی کرد و اظهار داشت: با توجه به اینکه هر دانشجو بیشترین زمان خود را در خوابگاه سپری می کند کاهش دغدغه دانشجویان خوابگاهی تلاش همیشگی ماست.

دکتراحمدی  شرایط زندگی در خوابگاه را در حفظ آرامش روحی و جسمی، توسعه فکر و اندیشه و اعتلاء شخصیت دانشجو موثر دانست و افزود: دوران خوابگاهی بسیار پرخاطره است و باید این دوران را مغتنم شمرد و با مثبت اندیشی و تلاش از فرصت زندگی در خوابگاه حداکثر استفاده را برد.

وی در ادامه از پیشنهادات و نقطه نظرات ارائه شده از سوی دانشجویان استقبال نموده، در جریان مشکلات آنان قرار گرفت و خواستار پیگیری امور رفاهی و معیشتی دانشجویان شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.